Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Chorvatsko informace

Chystáte se na dovolenou do Chorvatska? Pak se Vám určitě budou hodit praktické informace o potřebných cestovních dokladech, o zdravotním pojištění v Chorvatsku, o platebních prostředcích, o pitné vodě a stravování v Chorvatsku. Dozvíte se, jaké cestovní pojištění si před cestou do Chorvatska sjednat. Prohlédněte si nejkratší cestu autem do Chorvatska a dálniční poplatky. Najdete zde také informace o trajektové dopravě v Chorvatsku. Podívejte se, jaké počasí Vás v Chorvatsku čeká.


Důležité informace - Chorvatsko

Na stránce najdete mnoho užitečných informací, chystáte-li se na dovolenou do Chorvatska. Dočtete se zde, jaké cestovní doklady potřebujete Vy i Vaše děti, jak je to se zdravotním pojištěním v Chorvatsku a jaké platební prostředky můžete v Chorvatsku používat. Zjistíte zde, jaké jsou v Chorvatsku úřední otvírací hodiny, jak telefonovat z Chorvatska domů nebo z České republiky do Chorvatska, jaká jsou v Chorvatsku důležitá telefonní čísla. Najdete zde také informace o vstupech na plážích v Chorvatsku, o pitné vodě v Chorvatsku a o stravě v Chorvatsku. Kromě těchto témat jsou zde uvedeny také odkazy na jiné tématické webové stránky o Chorvatsku.

Cesta do Chorvatska

Na stránce se dozvíte mnoho užitečných informací, jedete-li na Vaši dovolenou do Chorvatska autem. Zjistíte, jaké jsou nejkratší trasy a dálniční poplatky. Podívejte se na různé trasy, jak se do Chorvatska autem můžete dostat. Popsaná je zde i trasa do Chorvatska přes Maďarsko. Přečte si také o trajektové dopravě na ostrov Pag v Chorvatsku, dopravních předpisech a povinném vybavení automobilu v Chorvatsku, Slovinsku, Maďarsku i Rakousku. Zapište si nouzová telefonní čísla v Chorvatsku, Slovinsku, Maďarsku a Rakousku. Najdete zde také užitečné informace o dopravě nejen v Chorvatsku.

Pojištění do Chorvatska

Na této stránce najdete informace o tom, jaké cestovní pojištění si před cestou do Chorvatska sjednat. Pro naše klienty nabízíme výhodné cestovní pojištění do Chorvatska.

Cestovní pojištění

Pokud nejedete do Chorvatska, ale vaším cílem je jiná zahraniční země, nabízíme Vám možnost uzavřít si pro Vaši cestu široký rozsah produktů cestovního pojištění: pojištění léčebných výloh a asistenční služby, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel, pojištění storna zájezdu a pojištění storna letenky. Nabízíme také pojištění právní ochrany. Poradíme vám, jaké cestovní pojištění si pro Vaši cestu do zahraničí sjednat. Vše si navíc můžete pohodlně zařídit přes internet, kvůli cestovnímu pojištění nemusíte nikam chodit. Ať jedete do Chorvatska nebo úplně jinam, cestovní pojištění nepodceňujte.

Mapa Chorvatska

Jedete-li do Chorvatska, na stránce Mapa Chorvatska najdete několik užitečných map, které byste si před cestou měli prostudovat. Najdete zde interaktivní mapu Google, ale také interaktivní mapu Chorvatska chorvatského autoklubu. Prohlédnout si můžete také turistickou mapu Chorvatska, mapu silniční sítě Chorvatska, ale také mapy chorvatského ostrova Pag.

Počasí Chorvatsko

Podívejte se před Vaší cestou, jaké počasí na Vás v Chorvatsku čeká. Kromě odkazů na aktuální počasí v různých destinacích v Chorvatsku zde můžete také sledovat teplotu vzduchu a moře v letovisku Mandre na chorvatském ostrově Pag. Tyto údaje zapisuje během letní turistické sezóny náš delegát na ostrově Pag každý den.

Platba z FKSP

Využijte možnosti příspěvku vašeho zaměstnavatele na rekreaci - u nás tento příspěvek při koupi zájezdu či pobytu můžete využít.

Cyklotrasy ostrov Pag - Chorvatsko

Budete-li svou dovolenou v Chorvatsku trávit na ostrově Pag s kolem, podívejte se, jaké jsou na Pagu možnosti cyklotras. Najdete zde také mapy těchto cyklistických tras. Ostrov Pag je pro cyklistiku ideální - především na jaře a na podzim, kdy na silnicích není takový provoz.

Delegát na ostrově Pag - Chovatsko

V letovisku Mandre na chorvatském ostrově Pag máme od června do září svého delegáta. Ten je připraven našim klientům poskytnout pomoc či radu. Pomůže vám také s organizací lodních a jiných výletů.

Ubytování v Chorvatsku nabízíme na stránkách Apartmány ChorvatskoPenziony ChorvatskoHotely Chorvatsko.