Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

CK Novalja - cestovní kancelář pro Chorvatsko

Cestovní kancelář Novalja se sídlem v Brně je 100% českou cestovní kanceláří specializující se na Chorvatsko. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1999. CK Novalja nabízí již tradičně ubytování a dovolenou v Chorvatsku, zejména ubytování v soukromých apartmánech, ale také ubytování se stravou v penzionech a hotelech. Dopravu do Chorvatska nezajišťujeme, naši klienti využívají individuální dopravu vlastním autem. Na cestu do Chorvatska vás vybavíme pečlivě vypracovanými pokyny na cestu.

Proč do Chorvatska s námi?

1. LIBOVOLNÝ DEN NÁSTUPU:
sami si zvolíte den příjezdu a odjezdu
2. DOVOLENÁ PRO RODINY S DĚTMI:
vybíráme ubytování a pláže vhodné pro rodiny s dětmi
3. UBYTOVÁNÍ BLÍZKO MOŘE:
nabízíme také apartmány přímo u pláže
4. S NÁMI VÍTE, KAM JEDETE:
poskytujeme pravdivé informace a skutečné fotografie vašeho ubytování

 

Vize Cestovní kanceláře Novalja

Věnujeme velké úsilí výběru chorvatských letovisek a ubytovacích zařízení – každé musí být na zajímavém místě, blízko hezké pláže vhodné pro děti nebo třeba v romantickém zálivu daleko od masové turistiky. Apartmány, které nabízíme, musí mít nadprůměrnou úroveň. Od chorvatských majitelů očekáváme vstřícné jednání k našim klientům. Věříme, že se vám budou námi vybraná letoviska také líbit.

Dovolená s CK Novalja

Máme pro vás pestrý výběr ubytování po celém chorvatském pobřeží. Přehled nabídky apartmánů, penzionů a hotelů v Chorvatsku najdete na straně ubytování Chorvatsko. Kromě Chorvatska nabízíme ubytování také v atraktivním letovisku Neum v Bosně a Hercegovině.

Zájemcům o nevšední dovolenou v Chorvatsku doporučujeme vyzkoušet dovolenou na lodi na Jadranu. Během okružní plavby poznáte nejkrásnější místa Chorvatska a zároveň si i odpočinete.

Dovolenou si u nás můžete rezervovat přímo na webu, telefonicky nebo osobně v naší kanceláři v Brně.

Klientům ze Slovenska nabízíme možnost využít platbu na náš eurový účet ve slovenské bance.

Na nás se můžete spolehnout

Pro klienty na ostrově Pag jsou k dispozici služby našeho českého delegáta. Delegát poskytuje našim klientům informace a zajišťuje výlety na ostrově Pag a lodní výlety na okolní ostrovy.

Klienti na Pagu se na delegáta mohou obrátit také při řešení neočekávaných situací (zdravotní potíže, problémy s autem, aj.). Klienti ubytovaní v jiných oblastech Chorvatska mohou v případě problémů telefonicky kontaktovat naší cestovní kancelář. Řešení neočekávaných situací jsme schopni zajistit za pomoci chorvatských majitelů objektů a spolupracujících chorvatských agentur.

Přejeme vám krásnou a pohodovou dovolenou!