× Umíte chorvatsky? Máme pro vás práci → více informací

Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Volné pracovní pozice v CK Novalja

Referent pro komunikaci s majiteli apartmánů v Chorvatsku

Do našeho týmu hledáme pro naši kancelář v Brně kolegyni/kolegu na pozici Referent pro komunikaci s majiteli apartmánů v Chorvatsku.

Pracovní náplň:

Komunikace s chorvatskými partnery – zjišťování informací o nabízených objektech v Chorvatsku (mailem, telefonicky) a zadávání těchto informací na web.

V případě znalosti slovenštiny také překlady textů na webu z češtiny do slovenštiny.

Požadujeme:

-    velmi dobrá znalost chorvatštiny slovem i písmem
-    komunikativnost
-    pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
-    SŠ/VŠ vzdělání
-    znalost MS Outlook, MS Word
-    dlouhodobý pobyt v Chorvatsku výhodou
-    znalost chorvatských turistických destinací výhodou
-    znalost slovenštiny výhodou

Nabízíme:

-    příjemné pracovní prostředí v menším přátelském kolektivu
-    pracoviště v centru Brna
-    zajímavou a různorodou práci v perspektivním odvětví
-    ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
-    pracovní doba po–pá 8.30–17.00
-    hlavní pracovní poměr

Nástup možný ihned.

Zaujala vás naše nabídka? Splňujete naše požadavky? Zašlete nám strukturovaný životopis s vaší fotografií na e-mailovou adresu hrdina@novalja.cz.

Termín zveřejnění: 2. listopadu 2018