ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Najděte si dovolenou v Chorvatsku podle svých představ

Chorvatsko je se svým nespočetným množstvím pláží ideální pro letní dovolenou u moře. Abyste si usnadnili výběr, měli byste si odpovědět na otázky, co je pro vás rozhodující při výběru dovolené. Jste mladí a proto hledáte místo s noční zábavou? Nebo jste rodina s malými dětmi, preferujete tedy na dovolené klid a blízkost písečné pláže? Chcete robinzonádu v tiché zátoce na Hvaru? Cestujete se psem? Hledáte ubytování pro více rodin v jednom domě? Upřednostňujete bazén? Vyzkoušíte si dovolenou na lodi? Musí to být hlavně apartmán s pěkným výhledem z terasy a hned u moře? Hodilo by se vám ubytování se stravou? Už víte, co je pro vás nejdůležitější? Podle toho si tedy vyberte dovolenou.

Dovolenou v Chorvatsku využijte k návštěvě národních parků

Navštivte nejznámnější chorvatské národní parky. Na Plitvicích se vyfoťte pod vodopádem, v NP Krka se pod vodopádem vykoupejte. Vykoušejte turistiku v Paklenici a v NP Severni Velebit. Navštivte lodí NP Kornati a Přírodní park Telaščica s útesy strmě se svažujícími do moře. V NP Biokovo si foťte divoce se pasoucí koně. Krásnou přírodu si užijete na Brijuni, v Risnjaku, na Mlijetu nebo v Přírodním parku Učka.

Navštivte o dovolené historická místa Chorvatska

Prohlédněte si o dovolené chorvatské památky UNESCO

Mezi chorvatské památky UNESCO patří především ty historické - mohutný Dubrovník, Diokleciánův palác ve Splitu, Katedrála Sv. Jakuba v Šibeniku, Trogir a Eufraziova bazilika v Poreči. Mezi památky UNESCO je však také zapsán NP Plitvická jezera s mnoha krásnými jezery a vodopády a Starigradsko polje na ostrově Hvar. Podívejte se i do Hercegoviny na světoznámý Mostar.

Užijte si dovolenou v Chorvatsku na okružní plavbě lodí

Statisíce Čechů a Slováků jezdí na dovolenou do Chorvatska. Jen zlomek z nich si ale vyzkoušel dovolenou na lodi. Za sedm dní můžete poznat sedm chorvatských ostrovů, posádka se stará o vaše pohodlí i stravování.Jen večeři si dáte pokaždé v jiném přístavu. Loď pojme kolem 30 účastníků, kteří si vyberou dvou až třímístné kajuty na palubě nebo v podpalubí. Vyzkoušejte si koupání z lodi nebo na prázdných plážích daleko od měst. Poslechněte si vyprávění chorvatských námořníků!

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.