ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Uvažujete kam na dovolenou v září? Skvělá dovolená v září je v Chorvatsku. A jaké počasí Chorvatsko září nabízí? Nebojte se, v září je v Chorvatsku stále ještě dostatečně teplo, minimálně v první polovině. Dny se sice zkracují, ale moře je pěkně prohřáté a příjemné teploty vám umožní zůstat na pláži celý den. Přečtete si, jaké počasí v Chorvatsku v září můžete čekat.

Dovolená s dětmi v Chorvatsku

Snad každý ví, že nejteplejšími měsíci v Chorvatsku jsou červenec a srpen. Teplota vzduchu nezřídka překročí 35 stupňů a teplota moře při hladině je okolo 27 stupňů. Ve skutečnosti se však v tomto období můžete na chorvatském pobřeží setkat i s teplotami vzduchu mnohem vyššími. Ne každý však taková vedra snáší dobře. Citlivé mohou být především malé děti a starší osoby.

Rovněž ten, kdo se v Chorvatsku hodlá věnovat cyklistice či turistice, by tropické teploty neměl podceňovat a vysokým denním teplotám se raději vyhnout. Proto doporučujeme – je-li to ve vašich časových možnostech, vyrazte na dovolenou do Chorvatska v září.

Počasí Chorvatsko září

Pro dovolenou v Chorvatsku v září je hned několik důvodů. Jedním z nich je příjemné počasí s denními teplotami vzduchu okolo 25 stupňů. Moře je v září pěkně prohřáté a nabízí průměrné teploty okolo 24 stupňů. Při takových teplotách se dá na pláži vydržet i celý den, slunce v září již tolik nepálí.

Aktuální počasí v Chorvatsku zjistíte na straně Počasí Chorvatsko.

Dovolená Chorvatsko v září - nízké ceny a soukromí na pláži

Chorvatsko v září

Přívětivé počasí však není to jediné, co může Chorvatsko v září nabídnout. Pokud si nelibujete v přelidněných plážíchletoviscích, září v Chorvatsku vás určitě nezklame. Právě v tomto období si můžete na mnoha plážích vychutnat více soukromí. A hlavně - ceny ubytování jsou v Chorvatsku v září podstatně nižší. V září se vám v Chorvatsku bude líbit také množství dozrávajícího ovoce.

 

 

Chorvatsko v září - aktivní dovolená u moře

Aktivní dovolená v Chorvatsku

Počasí v září potěší také toho, kdo se vydá do Chorvatska za sportem či poznáním. Tipy na výlety najdete v sekci „Výlety“ u jednotlivých letovisek.

Tak neváhejte a vyrazte za sluncem, mořem a přírodou do Chorvatska v září!

Aktuální počasí v Chorvatsku zjistíte na straně Počasí Chorvatsko.

Vyberte si apartmány se slevou Last Minute - v září je Chorvatsko podstatně levnější!

 

Ubytujte se v letovisku Mandre v domech Ivica nebo Sandra, kde si můžete zapůjčit horská kola:

  • do 9.6. při týdenním pobytu kola na 3 dny zdarma
  • od 10.6. do 20.6. a od 1.9. při týdenním pobytu kola na 2 dny zdarma
  • možnost večeří v domě Ivica

Navíc budete mít k dispozici našeho delegáta Radka, který vám rád poradí i s organizací cyklovýletů.

Poznávejte krásy ostrova Pag v září na kole!

Mandre, ostrov Pag