ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Nejnovější videa z Chorvatska

VIDEOCesta do Chorvatska přes Maďarsko 2023

Vyzkoušeli jsme za vás cestu do Chorvatska přes Maďarsko: maďarské silnice, placení dálnic, ceny PHM, nákup bezkontaktního ENC zařízení pro průjezd mýtnicemi v Chorvatsku, tip na občerstvení na dálnici a jaké je to jet trajektem.

Více informací... Přehrát

VIDEOCesta do Chorvatska v červnu 2023

Stručné informace o placení dálnic, aktuálních cenách PHM, odbočování na dálničních křižovatkách a také upozornění na pokutu v Rakousku. Kdo jede poprvé, určitě tyto informace pomohou. Kdo jezdí do Chorvatska opakovaně, budou ho zajímat jen ceny PHM.

Více informací... Přehrát

VIDEOOkouzlující pláže Živogošče Blato

Ubytujte se v Živogošče Blato blízko těchto překrásných pláží s drobnými oblázky a pozvolným vstupem do vody ❤️

Více informací... Přehrát

VIDEOApartmány Denis, Povljana, ostrov Pag

Apartmány Denis se nacházejí jen 40 m od oblázkové pláže Dubrovnik. Na pláži se nachází také nejbližší restaurace (20 m).

Více informací... Přehrát

VIDEOOmišská riviéra a její půvaby

Apartmánový dům leží v klidném letovisku Medići. Jen 50 m od domu je krásná písčitooblázková pláž (hrubší písek), na kterou vedou schody.

Více informací... Přehrát

VIDEOApartmány Roza, Mandre, ostrov Pag

Apartmány Roza v oblíbeném letovisku Mandre v blízkosti krásné oblázkové pláže jsou rozmístěny v dvou budovách. Ubytování je pro 2-6 osob.

Více informací... Přehrát

VIDEOApartmány Crnika, Mandre, ostrov Pag

Apartmány Crnika se nacházejí v klidnější části letoviska Mandre, 1 km od jeho centra. K moři je to od domu jen 60 m - vstup do vody je zde možný buď z betonové terasy nebo z menší oblázkové plážičky.

Více informací... Přehrát

VIDEOApartmány Neda, Pag - město, ostrov Pag

Apartmánový dům Neda se nachází v klidném letovisku Pag - Vodice, jen 90 m od krásné písčitooblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Více informací... Přehrát

VIDEOŠnorchlování u domů Silvano a Roza v Mandre, ostrov Pag

Moře v Mandre je plné života. Podívejte se, co můžete spatřit v moři jen pár desítek metrů od domů Silvano a Roza. Vstup do moře je tu pozvolný, z malé oblázkové pláže.

Více informací... Přehrát

VIDEOApartmány Aranka, Mandre, ostrov Pag

Apartmánový dům Aranka v letovisku Mandre má výjimečnou polohu - nachází se jen 40 m od pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Více informací... Přehrát

VIDEOApartmány Suzana, Mandre, ostrov Pag

Apartmány Suzana leží v letovisku Mandre, v první řadě domů od moře. Pěkná oblázková pláž je vzdálená jen 50 m.

Více informací... Přehrát

VIDEOLodní výlet Pažským zálivem

Z města Pag můžete podniknout báječný výlet lodí Pažským zálivem s koupáním a šnorchlováním na několika zajímavých místech. Během tříhodinového výletu navštívíte zátoku Slana, nádhernou písčitooblázkovou pláž Malin a nakonec také mořskou jeskyni.

Více informací... Přehrát

VIDEOApartmány Nostalgija, Mandre, ostrov Pag

Apartmánový dům Nostalgija v Mandre se nachází jen 30 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře.

Více informací... Přehrát

VIDEORiskantní přistání na Brači

Lety většinou absolvujeme malým letadlem Cessna a to ze Zadaru, nebo z Brače (jako v případě tohoto videa). Plán letu bylo vyfotit část Hvaru, poloostrov Pelješac a také věhlasný Dubrovník. Na záznamu je také vidět světoznámou pláž Zlatni rat (Bol, Brač).

Více informací... Přehrát

VIDEOOblázková pláž Beritnica

Oblázková pláž Beritnica se nachází na ostrově Pag v zátoce za pláží Ručica.Zažijte výlet mezi úchvatnými skalami ke krásné oblázkové pláži.

Více informací... Přehrát

VIDEODětské hřiště v Mandre

Toto báječné hřiště v Mandre se nachází hned vedle obchodního centra nad přístavem. Díky jeho umístění v borovicovém lesíku ho můžete navštívit kdykoli během dne - vždy zde najdete příjemný stín.

Více informací... Přehrát

VIDEOPaddleboard k zapůjčení u domů Ivica a Sandra

NOVINKA ➡ Pokud jste ubytováni v domě Sandra nebo Ivica v Mandre na ostrově Pag, můžete si zde nově zapůjčit paddleboard za zvýhodněnou cenu 20€/na den.

Více informací... Přehrát

VIDEOCyklodovolená na lodi v Chorvatsku

Více informací... Přehrát

VIDEOPísečné pláže v Chorvatsku

Ukážeme vám, které písečné pláže v Chorvatsku mají jemný písek a jsou vhodné pro děti.

Více informací... Přehrát

VIDEOTeplota moře v Chorvatsku

Tak jako každý rok, měříme teplotu moře v Mandre na ostrově Pag. Zvláště zajímavé je to v červnu, kdy má slunce největší sílu a moře se rychle otepluje. Většinou má moře v Chorvatsku v těchto dnech teplotu kolem 23 - 24°C.

Více informací... Přehrát

VIDEODejte si s námi zmrzlinu v Mandre!

Češi milují chorvatskou zmrzlinu. My ji letos ochutnali v Mandre na ostrově Pag! Pokud se tam letos chystáte, moc dobrou za 1,7 € nabízí v Eiscafé na promenádě přímo u moře.

Více informací... Přehrát

VIDEOTopoljski buk, Chorvatsko

Úchvatný vodopád Topoljski buk má nejvíce vody v jarních měsících. Navštívit ho můžete nedaleko Kninu ve vesnici Kovačić.

Více informací... Přehrát

VIDEOCesta z Chorvatska

Při cestě zpátky z Chorvatska vám doporučujeme zaplatit na této mýtné bráně.

Více informací... Přehrát

VIDEOChorvatsko je v Schengenu!

Od 1.1.2023 je Chorvatsko v Schengenském prostoru. Hraniční přechody mezi Slovinskem a Chorvatskem a také mezi Maďarskem a Chorvatskem budou tedy bez front a cesta na Jadran tak bude ještě pohodlnější.

Přehrát

VIDEOChorvatsko z oblohy

Znáte Chorvatsko? Pohledem z malého letadla vám chceme vám ukázat místa, která ještě neznáte.

Přehrát

VIDEOKudin most, Chorvatsko

Udělejte si výlet do kaňonu řeky Krupa a navštivte tento chorvatský kamenný most tzv. Kudin most. Jedná o nejstarší dochovaný most - byl postaven na přelomu 18. a 19. století. Na Krupě můžete obdivovat 19 vodopádů a tyrkysově modrou vodu.

Více informací... Přehrát

VIDEOMobilhome Maar, Biograd na Moru, Zadarská riviéra

Dovolená přímo u pláže v oblíbeném letovisku Biograd na Moru v Chorvatsku. Ubytování v soukromí v moderních mobilhome Maar s předzahrádkou, vlastní sprchou, lehátky na klidnějším místě hned u oblázkové pláže.

Více informací... Přehrát

VIDEOPlitvická jezera a vodopády Slunj, Chorvatsko

Nádherné záběry národního parku Plitvice a vodopádů Slunj v Chorvatsku. Místo kde se natáčel Vinnetou.

Více informací... Přehrát

VIDEOKrupa a Zrmanja

Vydejte se s námi krásnou jarní přírodou do kaňonů řek Krupa a Zrmanja. Výchozím bodem je nenápadná vesnička Golubić. Odtud se jde značenou trasou a postupně se sestupuje údolím až k vodopádu Visoki buk. Po cestě se otevírají nádherná panoramata.

Více informací... Přehrát

VIDEOVodopády Berberov Buk

Skvělý tip pro rodinný výlet. Vodopády Berberov buk najdete na řece Zrmanja.

Více informací... Přehrát

VIDEOMobilhome Artemida, Sveti Filip i Jakov, Zadarská riviéra

Krásné mobilní domky - mobilhomy Artemida zasazené v olivovém háji nedaleko písečné pláže nabízí ubytování v chorvatském letovisku Sv. Filip i Jakov. Klimatizace, WIFI, gril, možnost ubytování se psem.

Více informací... Přehrát

VIDEOMobilhome Artemida, Zadarská riviéra

Mobilhome jsou obklopené olivovníky a majitelé v zahrádce pěstují ovoce a zeleninu, které si můžete utrhnout a sníst. K dispozici je také společný gril s posezením.

Více informací... Přehrát

Vyberte si ze široké nabídky apartmánů po celém pobřeží Chorvatska!

Destinace Chorvatska na mapě

 

Poznejte Chorvatsko za 7 dní. Objevujte skryté pláže, historii a nádherné ostrovy.

Dovolená na lodi v Chorvatsku

 

Dovolená na odlehlém místě daleko od ruchu velkoměsta v dosahu překrásné oblázkové pláže, kde není přeplněno ani v největší sezoně. Rezervujte si Apartmán Nikša v romantické zátoce Vela Farska na ostrově Brač!

 

Dovolená u písečných pláží v menším klidném letovisku Tkon na ostrově Pašman v Chorvatsku - jen 15 minut trajektem z Biogradu. Apartmány Lejla se nacházejí ve výborné dostupnosti od centra Tkonu a 170 m od písečné pláže.

 

Na Istrii v letovisku Pula – Banjole najdete klidné místo pro strávení dovolené v Chorvatsku. Je vzdálené cca 6 km jihovýchodně od města Pula. Ubytovat se můžete v hotelovém resortu Centinera, který nabízí apartmány pro 2-4 osoby.

 

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.