ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

VIDEOCesta do Chorvatska přes Maďarsko 2023

Vyzkoušeli jsme za vás cestu do Chorvatska přes Maďarsko: maďarské silnice, placení dálnic, ceny PHM, nákup bezkontaktního ENC zařízení pro průjezd mýtnicemi v Chorvatsku, tip na občerstvení na dálnici a jaké je to jet trajektem.

Přehrát

VIDEOCesta do Chorvatska v červnu 2023

Stručné informace o placení dálnic, aktuálních cenách PHM, odbočování na dálničních křižovatkách a také upozornění na pokutu v Rakousku. Kdo jede poprvé, určitě tyto informace pomohou. Kdo jezdí do Chorvatska opakovaně, budou ho zajímat jen ceny PHM.

Přehrát

VIDEOPaddleboard k zapůjčení u domů Ivica a Sandra

NOVINKA ➡ Pokud jste ubytováni v domě Sandra nebo Ivica v Mandre na ostrově Pag, můžete si zde nově zapůjčit paddleboard za zvýhodněnou cenu 20€/na den.

Více informací... Přehrát

VIDEOTeplota moře v Chorvatsku

Tak jako každý rok, měříme teplotu moře v Mandre na ostrově Pag. Zvláště zajímavé je to v červnu, kdy má slunce největší sílu a moře se rychle otepluje. Většinou má moře v Chorvatsku v těchto dnech teplotu kolem 23 - 24°C.

Přehrát

VIDEODejte si s námi zmrzlinu v Mandre!

Češi milují chorvatsko zmrzlin. My ji letos ochutnali v Mandre na ostrově Pag! Pokud se tam letos chystáte, moc dobrou za 1,7 € nabízí v Eiscafé na promenádě přímo u moře.

Přehrát

VIDEOCesta z Chorvatska

Při cestě zpátky z Chorvatska vám doporučujeme zaplatit na této mýtné bráně.

Přehrát

VIDEOChorvatsko je v Schengenu!

Od 1.1.2023 je Chorvatsko v Schengenském prostoru. Hraniční přechody mezi Slovinskem a Chorvatskem a také mezi Maďarskem a Chorvatskem budou tedy bez front a cesta na Jadran tak bude ještě pohodlnější.

Přehrát

Vyberte si ze široké nabídky apartmánů po celém pobřeží Chorvatska!

Destinace Chorvatska na mapě

 

Poznejte Chorvatsko za 7 dní. Objevujte skryté pláže, historii a nádherné ostrovy.

Dovolená na lodi v Chorvatsku