Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Dovolená na lodi

Toužíte po nevšední a atraktivní dovolené? Vyzkoušejte dovolenou na lodi - týdenní okružní plavby lodí podél chorvatského pobřeží. Navštivte odlehlé ostrovy, objevte skryté pláže v tichých zátokách, poznejte to nejkrásnější z Chorvatska. Každý den na vás čeká jiné úžasné místo.

Vyzkoušejte dovolenou na lodi v Chorvatsku

Protože dovolená na lodi v Chorvatsku stojí za to, připravili jsme pro vás nabídku plaveb na samostatném, zbrusu novém webu. První krok k vaší nezapomenutelné dovolené na lodi začíná kliknutím zde:

www.novalja-plavby.cz

Dovolená na lodi v Chorvatsku

Láká vás aktivní dovolená nebo se chcete jen nechat unášet na vlnách Jaderského moře? Dovolená na lodi je příležitostí, jak zažít oboje. Už dávno neplatí, že plavba lodí je jen pro piráty a dobrodruhy, tuhle dovolenou si užijí i rodiny s dětmi, zamilované páry nebo milovníci dobrého jídla a historie. Za týden okružní plavby navštívíte několik nádherných chorvatských měst, dopřejete si nejrůznější kulinářské speciality a koupat se budete v průzračné vodě kouzelných zátok. Pokud kromě moře milujete i cyklistiku, co tak tyhle vášně spojit dohromady? Okružní plavba na lodi se dá absolvovat i jako zajímavá cyklodovolená.

Je to tak snadné. Pokud jste vždy toužili plavit se po moři, nemusíte složitě řešit kapitánské zkoušky a pronájem lodi. Stačí, když si z naší nabídky vyberete trasu, termín plavby, loď a typ kajuty a můžete se těšit na to, jak prozkoumáte Chorvatsko na lodi.

Relax dovolená na lodi

Ať už máte nějakou dovolenou na vlnách za sebou nebo se chystáte na loď poprvé, relax plavba vás nadchne. Přes den si užíváte koupání v skrytých zátokách, opalování na lodi a navštívit můžete také národní parky. Večery v přístavech jsou zase ideální k poznávání historických městeček. Prostě odpočinek, jak má být.

Magické ostrovy Kvarneru

Z Opatije přes ostrovy Krk a Rab až po Zadar a zpátky kolem dalších ostrovů Kvarnerského zálivu. Ochutnáte slavnou Rapskou tortu nebo zažijete hudebně-světelnou show Pozdrav slunci vytvořenou unikátními Mořskými varhany v Zadaru.

Jižní průzkumník

To nejlepší z Dalmácie! Ze Splitu přes města Korčula, Hvar a Dubrovník až po zlatý hřeb trasy – koupání na nejkrásnější chorvatské pláži Zlatni rat na ostrově Brač. Využijte i možnost ochutnávky výborných místních vín.

Divoká Střední Dalmácie

Legendární města Split, Korčula a Stari Grad a méně známé ostrůvky Vis a Lastovo… To vše a mnoho dalšího vás čeká na této okružní plavbě. Prozkoumáte přírodní fenomény Jadranu – Modrou a Zelenou jeskyni.

Poklady Severní Dalmácie

Něco pro milovníky fascinující chorvatské přírody – plavba lodí s návštěvou národních parků KrkaKornati. K tomu špetka dávných časů v historických městech Trogir, Split a Zadar. Ideální kombinace pro nezapomenutelnou dovolenou na lodi!

Termíny a ceny Relax plaveb.

Dovolená na lodi Chorvatsko   Dovolená na lodi - prohlídka města Rab

 

Luxusní dovolená na lodi

Chcete zažít pohádkovou dovolenou na lodi? Dopřejte si týden luxusu na jedné z báječných lodí deluxe. Tato plavba vás nadchne - od překrásného ubytování v prostorných kajutách, přes bohatý program plavby až po gastronomické zážitky. Budete nadšeni!

Tajemství Kvarneru luxusně

Nechte se hýčkat a užívejte si všech výhod této luxusní plavby! Navštívíte ostrovy Krk, Rab, Kornati, Mali Lošinj a Cres a anglicky mluvící průvodce vás provede velkolepými městami Zadar, Krk, Rab, Mali Lošinj a Opatija. V ceně plavby jsou i různé vstupy a ochutnávky!

Rajská Dalmácie luxusně

Úžasná okružní plavba lodí plná relaxu a zážitků. V ceně například vstup do národního parku Mljet, prohlídky měst Dubrovník, Hvar, Korčula a Split s průvodcem a také ochutnávky a množství vynikajícího čerstvého jídla a pití!

Poklady Severní Dalmácie luxusně

Poznejte krásy chorvatské přírody i kultury a užijte si týden plavby po Jadranu na luxusní lodi v kajutách s vlastní koupelnou a klimatizací. Poznáte města Trogir, Split, Šibenik a Zadar. Cena zahrnuje také vstupy do překrásných národních parků Kornati a Krka.

Termíny a ceny Luxusních plaveb.

Luxusní plavby lodí Chorvatsko Dovolená na lodi - zastávka v NP Krka

 

Cykloplavby

Neumíte si dovolenou bez kola představit? A co takhle skloubit moře a cyklistiku dohromady? Díky cykloplavbě je to možné. Každý den je pro vás nachystána zajímavá trasa na kole na některém z chorvatských ostrovů a můžete se při tom i osvěžit v moři. Plavba na lodi dá vaší dovolené nezapomenutelné kouzlo.

Kvarner na kole

Vychutnejte si Chorvatsko na lodi i ze sedla kola! Čekají na vás cyklotrasy různé obtížnosti a fascinující výhledy na moře a přilehlé ostrovy. Snídaně a oběd jsou servírované na lodi a večeři si můžete dát v některém z přístavních měst.

Dalmácie jih na kole

Ze Splitu přes ostrovy Brač, Hvar, poloostrov Pelješac, Mljet, Korčula a Šolta. Náročnější stoupání je vždy odměněno nádhernými výhledy. Budete mít prostor obdivovat např. historické město Korčula nebo nejvyhlášenější vinice Dalmácie na Pelješacu.

Dalmácie sever na kole

Prozkoumejte oblast severní Dalmácie na kole! Samozřejmostí jsou přestávky na koupání, pokud to počasí a čas dovolí. Loď vyplouvá ze Splitu a těšit se můžete např. na města Primošten, Vodice, Tkon a Preko a národní parky Krka a Kornati.

Na kole jen zlehka

Ideální volba pro ty, kteří to nechtějí s aktivní dovolenou přehánět.  Budete mít zde větší prostor na odpočinek, koupání a opalování. Hezké vyhlídkové cyklotrasy vás provedou po zajímavých místech Kvarnerského zálivu.

Termíny a ceny Cykloplaveb

Cykloplavby pro skupiny Chorvatsko   Cyklodovolená pro skupiny v Chorvatsku

► Po celou dobu jakékoliv cykloplavby je vám k dispozici profesionální cykloprůvodce (mluví chorvatsky i anglicky, případně dalším světovým jazykem).