ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Vyzkoušejte dovolenou na lodi v Chorvatsku

Protože dovolená na lodi v Chorvatsku stojí za to, připravili jsme pro vás nabídku plaveb na samostatném webu. První krok k vaší nezapomenutelné dovolené na lodi začíná kliknutím zde:

www.novalja-plavby.cz

Dovolená na lodi v Chorvatsku

Okružní plavby lodí

Láká vás aktivní dovolená nebo se chcete jen nechat unášet na vlnách Jaderského moře? Dovolená na lodi je příležitostí, jak zažít oboje. Už dávno neplatí, že plavba lodí je jen pro piráty a dobrodruhy, tuhle dovolenou si užijí i rodiny s dětmi, zamilované páry nebo milovníci dobrého jídla a historie. Za týden okružní plavby navštívíte několik nádherných chorvatských měst, dopřejete si nejrůznější kulinářské speciality a koupat se budete v průzračné vodě kouzelných zátok. Okružní plavba znamená, že vyplouváte a po týdenní plavbě se opět vracíte do stejného přístavu (kde máte zaparkované své auto). Pokud kromě moře milujete i cyklistiku, co tak tyhle vášně spojit dohromady? Okružní plavba na lodi se dá absolvovat i jako zajímavá cyklodovolená.

Plavby lodí

Je to tak snadné. Pokud jste vždy toužili plavit se po moři, nemusíte složitě řešit kapitánské zkoušky a pronájem lodi. Stačí, když si z naší nabídky vyberete trasu, termín plavby, loď a typ kajuty a můžete se těšit na to, jak prozkoumáte Chorvatsko na lodi. Vyberte si luxusní plavby lodí, relaxplavby nebo cykloplavby.

Relax dovolená na lodi

Ať už máte nějakou dovolenou na vlnách za sebou nebo se chystáte na loď poprvé, relax plavba vás nadchne. Přes den si užíváte koupání v skrytých zátokách, opalování na lodi a navštívit můžete také národní parky. Večery v přístavech jsou zase ideální k poznávání historických městeček. Prostě odpočinek, jak má být.

Magické ostrovy Kvarneru

Plavba z Opatije přes ostrovy KrkRab až po Zadar a zpátky kolem dalších ostrovů Kvarnerského zálivu. Ochutnáte slavnou Rapskou tortu nebo zažijete hudebně-světelnou show Pozdrav slunci vytvořenou unikátními Mořskými varhany v Zadaru.

Jižní průzkumník

To nejlepší z Dalmácie! Ze Splitu přes města Korčula, HvarDubrovník až po zlatý hřeb trasy – koupání na nejkrásnější chorvatské pláži Zlatni rat na ostrově Brač. Využijte i možnost ochutnávky výborných místních vín.

Divoká Střední Dalmácie

Legendární města Split, KorčulaStari Grad a méně známé ostrůvky VisLastovo… To vše a mnoho dalšího vás čeká na této okružní plavbě. Prozkoumáte přírodní fenomény Jadranu – Modrou a Zelenou jeskyni.

Poklady Severní Dalmácie

Něco pro milovníky fascinující chorvatské přírody – plavba lodí s návštěvou národních parků KrkaKornati. K tomu špetka dávných časů v historických městech Trogir, SplitZadar. Ideální kombinace pro nezapomenutelnou dovolenou na lodi!

Termíny a ceny Relax plaveb.

Dovolená na lodi Chorvatsko   Dovolená na lodi - prohlídka města Rab

 

Luxusní dovolená na lodi

Chcete zažít pohádkovou dovolenou na lodi? Dopřejte si týden luxusu na jedné z báječných lodí deluxe. Tato plavba vás nadchne - od překrásného ubytování v prostorných kajutách, přes bohatý program plavby až po gastronomické zážitky. Budete nadšeni!

Tajemství Kvarneru luxusně

Nechte se hýčkat a užívejte si všech výhod této luxusní plavby! Navštívíte ostrovy Krk, Rab, Kornati, Mali Lošinj a Cres a anglicky mluvící průvodce vás provede velkolepými městy Zadar, Krk, Rab, Mali LošinjOpatija. V ceně plavby jsou i různé vstupy a ochutnávky!

Rajská Dalmácie luxusně

Úžasná okružní plavba lodí plná relaxu a zážitků. V ceně například vstup do národního parku Mljet, prohlídky měst Dubrovník, Hvar, Korčula a Split s průvodcem a také ochutnávky a množství vynikajícího čerstvého jídla a pití!

Poklady Severní Dalmácie luxusně

Poznejte krásy chorvatské přírody i kultury a užijte si týden plavby po Jadranu na luxusní lodi v kajutách s vlastní koupelnou a klimatizací. Poznáte města Trogir, Split, ŠibenikZadar. Cena zahrnuje také vstupy do překrásných národních parků KornatiKrka.

Termíny a ceny Luxusních plaveb.

Luxusní plavby lodí Chorvatsko Dovolená na lodi - zastávka v NP Krka

VIDEOLuxusní plavba lodí

Nechte se unášet na vlnách klidu a pohody. Čekají na vás nově postavené lodě s řadou vymožeností, vybavení a služeb.

Více informací... Přehrát

 

Cykloplavby

Neumíte si dovolenou bez kola představit? A co takhle skloubit moře a cyklistiku dohromady? Díky cykloplavbě je to možné. Každý den je pro vás nachystána zajímavá trasa na kole na některém z chorvatských ostrovů a můžete se při tom i osvěžit v moři. Plavba na lodi dá vaší dovolené nezapomenutelné kouzlo.

Kvarner na kole

Vychutnejte si Chorvatsko na lodi i ze sedla kola! Čekají na vás cyklotrasy různé obtížnosti a fascinující výhledy na moře a přilehlé ostrovy. Snídaně a oběd jsou servírované na lodi a večeři si můžete dát v některém z přístavních měst.

Dalmácie jih na kole

Plavba začíná ve Splitu a pokračuje přes ostrovy Brač, Hvar, poloostrov Pelješac, Mljet, KorčulaŠolta. Náročnější stoupání na cyklotrase je vždy odměněno nádhernými výhledy. Budete mít prostor obdivovat např. historické město Korčula nebo nejvyhlášenější vinice Dalmácie na Pelješacu.

Dalmácie sever na kole

Prozkoumejte oblast severní Dalmácie na kole! Samozřejmostí jsou přestávky na koupání, pokud to počasí a čas dovolí. Loď vyplouvá ze Splitu a těšit se můžete např. na města Primošten, Vodice, TkonPreko a národní parky KrkaKornati.

Termíny a ceny Cykloplaveb

Cykloplavby pro skupiny Chorvatsko   Cyklodovolená pro skupiny v Chorvatsku

► Po celou dobu jakékoliv cykloplavby je vám k dispozici profesionální cykloprůvodce (mluví chorvatsky i anglicky, případně dalším světovým jazykem).

VIDEOCyklodovolená na lodi v Chorvatsku

Neumíte si představit svou dovolenou bez kola? Vyzkoušejte tedy naše báječné cykloplavby v Chorvatsku!

Více informací... Přehrát

 

Speciální plavby lodí

V sezóně 2024 jsou k dispozici také speciální plavby lodí:

  • Plavby lodí ve stylu FKK - vyplutí 3.8. z Opatije (Traditional En Suite) nebo 13.7. a 10.8. ze Splitu (Premium Superior).
  • Plavby za nočním životem v nejvyhlášenějších chorvatských klubech (pro návštěvníky ve věku 18–29 let) - vyplutí ze Splitu každou sobotu od 18.5. do 14.9. (Traditional En Suite).
  • Plavby s cvičením jógy - zatím neupřesněno.
  • Bližší informace vám rádi sdělíme na vyžádání.

 


Recenze

Recenze na ubytování

(4.25 z 5)
Branislav Duda 14. 9. 2015

Plusy:
Vemi prijemna posadka . Vynikajuci kapitan . Snazili sa nym vovsetkom vyhoviet .

Mínusy:
Lod ani zdaleka nezodpovedala kategorii A .

Recenze na ubytování

(4.8 z 5)
Lida a Jirka 17. 8. 2022

Plusy:
Především možnost zajištění parkovacího místa v Opatiji.

Mínusy:
Žádné.

Shrnutí:
Maximální spokojenost s CK Novalja - velmi příjemná, ochotná komunikativní a spolehlivá. Zájezd splnil naše očekávání.

(5 z 5)
Alena 25. 10. 2018

Plusy:
pestrý program, možnost seznámit se se spolucestujícími z celého světa

Shrnutí:
vřele doporučuji, ideální velikost lodi, maximální podpora CK

(4 z 5)
Robert 4. 8. 2017

Plusy:
že vše fungovalo jak ve scénáři!!Celá Posádka S.Y. "Morena" perfektní !!

Mínusy:
nevím

Shrnutí:
Perfekt ale relativně dražší !!

(4.8 z 5)
Stuchlíková 29. 7. 2014

Plusy:
Příjemná komunikace se všemi členy posádky a ochota.

Mínusy:
Žádná negativa jsme nenašli.

Shrnutí:
Pracovníci CK byli vždy ochotní a na případné dotazy reagovali okamžitě. Zájezd se nám moc líbil - jen je pro pasažéry nutné umět komunikovat v jiném jazyce než Česky. Vše bylo anglicky.

(4.5 z 5)
Martin Janu 19. 10. 2013

Recenze na ubytování

(4.4 z 5)
1. 8. 2023
(5 z 5)
Tereza Talichová 6. 9. 2021

Plusy:
Rádi bychom tímto poděkovali CKNovalja za zprostředkování neuvěřitelného zážitku, tedy tak krásné dovolené jakou jsme si ani nemohly představit.

(5 z 5)
27. 7. 2021

Plusy:
Maximální ochota za strany cestovní kanceláře vyřídit náš požadavek.

Mínusy:
Objednali jsme si služby, které bohužel neodpovídali našim podmínkám i když jsme nakonec dostali mnohem lepší ubytování. Nebylo to však způsobeno ze strany této cestovní kanceláře, ale ze strany pořadatele.

Shrnutí:
Rozhodně tuto kancelář vřele doporučuji. Chtěla bych tímto moc poděkovat paní Veselé, která nám maximálně vyšla vstříc a vše vyřešila.

(4.4 z 5)
28. 7. 2020

Plusy:
maximální vstřícnost Katarina -line

Mínusy:
avizovaný program se lišil od skutečnosti. Odjezd lodi až druhý den,jinou trasou.Vynechání Makarské,2 noci v Dubrovníku.

Shrnutí:
vynikající

(4.5 z 5)
mária 14. 5. 2018

Plusy:
plavba bola zaujímavá

Mínusy:
neboli sme upozornení, že tam nebude český delegát a že komunikácia bude len v angličtine, čím sme prichádzali o podstatné informácie a mali sme aj problém s vysvetlením adresy parkovania, informácie o denných aktivitách a pod.

Shrnutí:
spokojná

(4.75 z 5)
Mária Tóthová 26. 6. 2017

Plusy:
Dobrá voľba pre tých, ktorí neradi zotrvávajú na jednom mieste a uprednostia pestrosť. Výborná možnosť spoznať zaujímavých ľudí z celého sveta a komunikovať s nimi.

Mínusy:
Možno zastávky na dobrých miestach by mohli byť dlhšie. Itinerár by sa určite dal vylepšiť.

Shrnutí:
CK splnila to, čo som si objednala.

(5 z 5)
Alena Vychodilová 9. 5. 2017

Plusy:
pestrost zážitků, kvalitní služby na lodi, vynikající kuchyně

Mínusy:
nejsou žádné

Shrnutí:
kdo chce na loď a nemá odvahu na sportovní jachtu, má rád komfort a přitom chce být uprostřed dění v přístavech, zároveň si užít koupání v odlehlých zátokách, ať jede na tento zájezd, protože nejkrásnější jsou výhledy z moře na města a pobřeží

Reakce CK Novalja
Moooc děkujeme za tak pozitivní hodnocení Vaší dovolené i mailem zaslané fotografie. Především jsme velmi rádi, že jste na lodi byla spokojená a plavbu na přelomu dubna/května jste si takto krásně užila. Mnoho lidí má z dovolené v Chorvatsku v tomto období strach a i díky Vaší zkušenosti se nám jen potvrzuje, že zbytečně. Přáli bychom si víc takových "odvážných" a zároveň spokojených klientů :-) Přejeme Vám krásné léto!

(4 z 5)
Andrej 16. 10. 2013

Recenze na ubytování

(4.6 z 5)
marián šanta 30. 9. 2016

Plusy:
zaujímavé destinácie, veľmi príjemný personál,

Mínusy:
problém s parkovaním auta, pomerne stará loď,

Shrnutí:
vrelo odporúčam, cestovná kancelária promptne reagovala na moje požiadavky a pri vybavovaní zájazdu sme nemali žiadne problémy, aj chorvátska cestovná kancelária bola ústretová, očaril nás príjemný personál a dobrá strava

Recenze na ubytování

(4.33 z 5)
František 16. 10. 2013

Plusy:
Dovolenka priamo na cyklolodi a na mori je tá pravá, ktorá zahŕňa v jednom poznávací zájazd, oddych na palube a plážach, šport a presuny na bicykloch, spoznávanie krásy, gastronómie, vínka a kultúr viacerých ostrovov stredozemného mora v priebehu siedmych dní.

Mínusy:
žiadene

Shrnutí:
slušné a rýchle a korektné jednanie

Recenze na ubytování

(5 z 5)
26. 7. 2022
(5 z 5)
Rudo 14. 6. 2022

Plusy:
Profesionalny personal CK ale aj na lodi.

Mínusy:
Presny popis a umiestnenie ubytovania na lodi zistite az na mieste,viete ako a kde je umiestnene…

Shrnutí:
Ak vyjde pocasie ako vyslo nam, tak je to nadherna dovolenka plna zazitkov a pohody😊Dakujeme💙

(4.8 z 5)
18. 8. 2020

Plusy:
Předčilo očekávání.

(5 z 5)
Ivan Mikita 14. 8. 2020

Plusy:
Kvalita a komfort na lodi Adriatic Sun byl mnohem lepší, než jsme očekávali, resp. než se dalo předpokládat z fotografií.

Mínusy:
Žádné

Shrnutí:
Doporučujeme !

Recenze na ubytování

(5 z 5)
13. 6. 2023
(5 z 5)
22. 7. 2015