ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Zažijte kouzlo ostrova Mljet

Okouzlí vás malebné chorvatské vesničky, krásné lesy a pohled na obě jezera, který se vám otevře po chvilce pěší turistiky. V jezerech se můžete i vykoupat. Voda je tu cca o 4 stupně teplejší, než na otevřeném moři. Díky spojení s mořem pouze úzkým kanálem je i koncentrace soli vyšší, což poznáte při plavání.

Romantika v jezeře plném hvězd

Po chorvatském národním parku Mljet se můžete pohybovat pouze pěšky, maximálně na kole. Právě proto si užijete v naší uspěchané době neuvěřitelný klid, pohodu, a pokud se vám podaří být na ostrově přes noc, i ticho, které vás okouzlí – možná i vyděsí. Ale nic se nebojte a zkuste využít příležitosti k romantickému nočnímu koupání v jezeře plném hvězd. Ani na chvíli nezapochybujete, že zrovna tento kout země mohl být inspirací pro Homéra při tvorbě příběhu o Odysseovi a krásné nymfě Kalipsó. Tento ostrov je opravdu božský.

Vstupné do NP Mljet

Aktuální ceník najdete na oficiálních webových stránkách NP Mljet

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.