ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

VIDEODětské hřiště v Mandre

Toto báječné hřiště v Mandre se nachází hned vedle obchodního centra nad přístavem. Díky jeho umístění v borovicovém lesíku ho můžete navštívit kdykoli během dne - vždy zde najdete příjemný stín.

Více informací... Přehrát

VIDEOPag - město, ostrov Pag

Pokud hledáte ubytování ve městě, kde na vás v každé uličce dýchne historie, a zároveň toužíte dovolenou strávit na písčité pláži, je město Pag na chorvatském ostrově Pag tou správnou volbou. Vyberete si malou pláž u domu nebo městskou pláž s tobogánem?

Více informací... Přehrát

VIDEOHvar - město, ostrov Hvar

Chorvatské město Hvar je luxusní destinací vyhledávanou turisty z celého světa, včetně jachtařů, kteří mají v místní marině výborné podmínky.

Více informací... Přehrát

VIDEOOstrov Brač patří mezi 10 nejlepších destinací pro život

Letecké záběry nejvyhledávanějších pláží a letovisek ostrova Brač: nejkrásnější pláž Chorvatska - Zlatni rat, letovisko Milna, pláž Farska, pláž Vela Planica, zátoka Divuje, letovisko Murvica, Bol, Sumartin, Povlja a další.

Více informací... Přehrát

VIDEOŽivogošće - Blato, Makarská riviéra

Živogošče - Blato si oblíbí zejména milovníci přírody, kteří nevyhledávají rušná turistická letoviska, ale ocení krásné oblázkové pláže, azurově čisté moře, monumentální kulisu pohoří Biokova a pestré možnosti výletů.

Více informací... Přehrát

VIDEOOstrov Rab

Kouzelný ostrov je známý pro svoji proslulou písečnou pláž "Rajska plaža", které se někdy přezdívá "chorvatský Karibik". Moře je kolem pláže neobvykle mělké. Toto prostředí vyhledávají především rodiče s malými dětmi, o něž se v mělkém moři nemusí obávat.

Více informací... Přehrát

VIDEOOstrov Pag

Nádherné snímky chorvatského ostrova Pag z ptačí perspektivy.

Více informací... Přehrát

Vyberte si ze široké nabídky apartmánů po celém pobřeží Chorvatska!

Destinace Chorvatska na mapě

 

Poznejte Chorvatsko za 7 dní. Objevujte skryté pláže, historii a nádherné ostrovy.

Dovolená na lodi v Chorvatsku