Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Oblast: Ostrov Brač

Vela Farska je malebná zátoka na jižním pobřeží ostrova Brač obklopená vinohrady a subtropickou vegetací. Okouzlí vás krásnou oblázkovou pláží, čistým mořem a pozvolným vstupem do moře.

apartmán Nikša

SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 18.12.2020. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Ostrov Brač Letovisko: Vela Farska

Robinzonská dovolená. Ideální pro skupinu přátel nebo rodinu s dětmi. Prostorná terasa s výhledem na moře. Gril a wifi v ceně.
Apartmán Nikša se nachází kousek nad romantickou zátokou Vela Farska na ostrově Brač a nabízí dovolenou ve stylu robinzonáda. Krásná oblázková pláž je vzdálená 100 m od apartmánu. Nejbližší restaurace se nachází na pobřeží 7 minut autem směrem na vesnici Murvica. Obchod se nachází v letovisku Bol (11 km od domu). Parkování u domu.

Samostatně stojící dům s 1 apartmánem pro 4-5 osob, 2 ložnice.

apartmány Rustika
Oblast: Ostrov Brač Letovisko: Vela Farska

Robinzonská dovolená. Ideální pro skupinu přátel nebo rodiny, které se znají. Gril, venkovní sprcha. Jedno dítě do 2 let zdarma (po předchozí domluvě).
Apartmány Rustika se nacházejí uprostřed panenské přírody v romantické zátoce Vela Farska na ostrově Brač. Tradiční kamenný dům stojí přímo u mořského pobřeží a nabízí dovolenou ve stylu robinzonáda. Krásná oblázková pláž je vzdálená pouhých 40 m od apartmánů. Koupání je možné i pod domem, vstup do moře je po betonových schůdcích. Nejbližší restaurace se nachází ve vedlejší vesnici Murvica a je vzdálená 6 km. Obchod se nachází v letovisku Bol (11 km od domu). Příjezd k domu je posledních 500 m po makadamové silnici.

1 apartmán pro 5-6 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 3-4 osoby, 1 ložnice.