ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (myčka, trouba, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, toaster, kávovar, žehlička), sociální zařízení se sprchovým koutem (s masážními tryskami) a WC, fén, TV+SAT, 2x terasa - jedna s přístupem na zahrádku s grilem. Klimatizace v předsíni za příplatek 5 €/den (hradí se na místě).

apartmán B pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (myčka, trouba, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, touster, kávovar, žehlička), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, 2x terasa, gril. Klimatizace v předsíni za příplatek 5 €/den (hradí se na místě).

apartmán C pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (myčka, trouba, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, touster, kávovar, žehlička) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení s vanou a WC, fén, TV+SAT, terasa, gril. Klimatizace v kuchyni na předplacenou kartu 0,50 €/1 hod. (hradí se na místě).
Apartmán C je vhodný i pro osoby na vozíčku - šířka dveří: vchod do apartmánu 80 cm, do kuchyně 90 cm, do koupelny a do ložnice 70 cm.