ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (myčka, trouba, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, toaster, kávovar, žehlička), sociální zařízení se sprchovým koutem (s masážními tryskami) a WC, fén, TV+SAT, 2x terasa - jedna s přístupem na zahrádku s grilem. Klimatizace v předsíni za příplatek 5 €/den (hradí se na místě).

apartmán B pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (myčka, trouba, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, touster, kávovar, žehlička), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, TV+SAT, 2x terasa, gril. Klimatizace v předsíni za příplatek 5 €/den (hradí se na místě).

apartmán C pro 4-5 osob,
přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (myčka, trouba, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, touster, kávovar, žehlička) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení s vanou a WC, fén, TV+SAT, terasa, gril. Klimatizace v kuchyni na předplacenou kartu 0,50 €/1 hod. (hradí se na místě).
Apartmán C je vhodný i pro osoby na vozíčku - šířka dveří: vchod do apartmánu 80 cm, do kuchyně 90 cm, do koupelny a do ložnice 70 cm.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do konce sezony 2024.