Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Postira 12

Oblast: Ostrov Brač Letovisko: Postira

apartmán A1 pro 3-5 osob,
2. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení s vanou a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře, klimatizace (v ceně).

apartmán A2 pro 3-5 osob,
2. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení s vanou a WC, TV+SAT, pračka, terasa s výhledem na moře, klimatizace (v ceně).

apartmán A3 pro 4-6 osob,
přízemí

2 ložnice se 2 lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice, kávovar), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem, pračka, terasa s výhledem na moře, klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 4-6 osob,
přízemí

Mezonetový apartmán: 2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, další samostatné WC, terasa s výhledem na moře, klimatizace (v ceně). Pro tento apartmán je k dispozici 1 garážové stání.