ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(4.8 z 5)
David 31. 7. 2017

Plusy:
Veškeré informace poskytnuté CK byly pravdivé. Místo ubytování bylo velmi pěkné, klidné, čisté a blízko pláže.

Mínusy:
Nejsem si žádných vědom.

Shrnutí:
Vřele doporučuji.

(4.2 z 5)
Petr 24. 7. 2017
(3.8 z 5)
Oslejova 5. 7. 2017

Plusy:
Čo sa týka cestovnej kancelarie super.

Mínusy:
Apartman je 2+3 na opytanie nam bolo povolená 6 osoba ročne dieta bez nároku na ložko.Ked sme dorazili na miesto majitel mi povedal,že on má 2+3osoby.ked somu ukazala zmluvu bol ticho.chvalabohu lebo neviem ako co by som asi robila so synčekom.Pani domaca je absolutne agresivne a nepriatelska k rodine s detmi.Vadí jej buchanie,chodenie aj ked sme sa snažili dodrziavat klud ked bolo napisane.česi pod nami trieskali o 6 rána im nepovedali nič.o desiatej došla že deti buchajú i ked v klude pozerali rozprávku a ja som varila.v noci po 22jod.vypina klímu a wifi i ked to je v cene a zapína rano o desiatej.apartman je v pohode čisty.

Shrnutí:
absolutne nevhodný aparyman pre mladých ludí a rodiny s detmi

Reakce CK Novalja
Dobrý den, apartmán A2, který jste si objednali, je skutečně pro 4-5 osob. Takto je i kategorizován a v případě kontroly ze strany chorvatských úřadů, by majitel mohl mít při zjištění překročení povolené kapacity vážné problémy. Na základě Vaší žádosti jsme v zimě, kdy jste si apartmán rezervovali, u majitele vyjednali výjimku – možnost ubytování 6. osoby (ročního dítěte). Majitel byl vstřícný, povolil to a navíc za to nechtěl žádný příplatek. Je zřejmé, že když jste v červnu přijeli, majitel na to zapomněl a jeho první reakce byla taková, jak popisujete. Předložením smlouvy jste mu však dohodnutou výjimku připomněla. S majiteli tohoto domu vycházíme dobře, na klienty s dětmi jsou zvyklí. Každý však může mít jinou hranici toho, co u chování dětí dokáže ještě tolerovat a co už ne. Co je pro jednoho normální, může jinému vadit. Pak už stačí i málo a vzájemné sympatie jsou ty tam. Majitel nás ujistil, že WIFI na noc nevypíná. Ve věci klimatizace reagoval tak, že je potřeba ji užívat rozumně – pokud odcházíte na pláž, je potřeba ji vypnout. Při zapnuté klimatizaci je zase potřeba zavřít okna i dveře do apartmánu. Myslíme si, že ve Vašem případě došlo ve vztahu k majitelům k několika vzájemným nedorozuměním. Rozhořčení se dalo předejít tím, že byste nás Vy nebo majitel kontaktoval ještě během Vašeho pobytu. K tomu bohužel nedošlo.

(3.6 z 5)
Marcela Spívalová 10. 9. 2016

Plusy:
Bezproblémová komunikace s cestovní kanceláří, ohledně CK Novalja nemáme žádné stížnosti nebo nedostatky.

Mínusy:
Špína na podlaze, špína na balkoně, plastový ubrus, který nešlo umýt. Plotýnka fungovala pouze na jeden vařič. Celkově špatný stav nábytku - rozpadlé plastové židle, díra v sedačce. Majitelé se nezajímají - bez zanechání jakéhokoliv kontaktu odjížděli, neměli jsme tak možnost např.vyměnit prostěradlo apod. V domě se vše velmi rozléhá, proto jste v neustálém stresu, že rušíte ostatní nebo ostatní ruší vás.

Shrnutí:
Nedoporučujeme apartmány pro rodiny s dětmi - vůči dětem je tam celkově nepřátelská atmosféra. Několikrát jsme čelili napomínání, aby se děti tišily apod., a to výhradně v denní době (např. v 16 hod, v 9 hod ráno - že ostatní chtějí spát apod.). "Bohužel" nejsem schopna vysvětlit ročnímu dítěti, že nesmí plakat na musí být potichu. V lokalitě se dlouho ráno spí a večer se chodí spát pozdě, večerní rámus tudíž nikomu nevadí, ale nevyhovoval zase nám, protože děti usínají brzo. S CK žádný problém, klidně bychom jeli znovu, problém vidím spíš v majitelích a myslím, že by CK s nimi měla zvážit další spolupráci, aby si nekazila do budoucna jméno.

(4 z 5)
28. 8. 2016
(4 z 5)
15. 8. 2016
(4.83 z 5)
Jiří V. 20. 7. 2016

Plusy:
Velmi dobrý standard ubytování, včetně dobře fungujících spotřebičů i klimatizace,která je v teplých dnech nutností. Velký prostorný balkón s hezkým výhledem na moře. Celý apartman je velice prostorný a vhodný pro rodiny s dětmi.

Mínusy:
Přestože je koupelna prostorná, hodil by se větší sprchový kout.

Shrnutí:
Snadná komunikace s CK i majitelem apartmanu,příštím klientům mohu jen doporučit.

(5 z 5)
Markéta 5. 7. 2016

Plusy:
Skvělá komunikace CK, pravdivé informace i fotky ubytování a také cena.

Mínusy:
Nic

Shrnutí:
Určitě tuto CK budeme využívat opakovaně.

(5 z 5)
Adéla 27. 6. 2016
(5 z 5)
15. 9. 2015
(4.4 z 5)
M.Š. 20. 8. 2015

Plusy:
čistota, realita opravdu odpovídala nabídce, klidné okolí - okraj města

Mínusy:
chyběla WI-FI (ta ale nebyla uvedena v nabídce),ale je to již běžný standard, nenaladěná televize

Shrnutí:
Určitě bych doporučila. Nemám žádné závažné výhrady.

(4.8 z 5)
Alena 17. 8. 2015

Plusy:
nafocené podklady odpovídají skutečnosti, velmi oceňuje letecký záběr a popis, kde apartmán stojí, aby si člověk udělal obrázek, jak je to daleko na pláž

Shrnutí:
velká spokojenost

(4.4 z 5)
16. 8. 2015
(4 z 5)
10. 8. 2015
(4.4 z 5)
Jáva 26. 8. 2014

Shrnutí:
Velmi dobrá prezentace na internetových stránkách, vše odpovídá skutečnosti, žádný problém nenastal.

(4.75 z 5)
Míra 19. 8. 2014
(4.6 z 5)
Milan 15. 8. 2014

Plusy:
prompnost

Mínusy:
žádne

Shrnutí:
doporučujem