Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Lisko, Baška - ostrov Krk

220 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Domácí zvířata: NE
Nástup také mimo soboty
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
2 osoby
3 osoby
4 osoby
5 osob
1 ložnice
studio
samostatný pokoj
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Lisko, Baška, ostrov Krk, Chorvatsko

Recenze
apartmány Lisko


1»

David

31. 7. 2017

Plus

Veškeré informace poskytnuté CK byly pravdivé. Místo ubytování bylo velmi pěkné, klidné, čisté a blízko pláže.

Mínus

Nejsem si žádných vědom.

Shrnutí

Vřele doporučuji.


Petr

24. 7. 2017


Oslejova

5. 7. 2017

Plus

Čo sa týka cestovnej kancelarie super.

Mínus

Apartman je 2+3 na opytanie nam bolo povolená 6 osoba ročne dieta bez nároku na ložko.Ked sme dorazili na miesto majitel mi povedal,že on má 2+3osoby.ked somu ukazala zmluvu bol ticho.chvalabohu lebo neviem ako co by som asi robila so synčekom.Pani domaca je absolutne agresivne a nepriatelska k rodine s detmi.Vadí jej buchanie,chodenie aj ked sme sa snažili dodrziavat klud ked bolo napisane.česi pod nami trieskali o 6 rána im nepovedali nič.o desiatej došla že deti buchajú i ked v klude pozerali rozprávku a ja som varila.v noci po 22jod.vypina klímu a wifi i ked to je v cene a zapína rano o desiatej.apartman je v pohode čisty.

Shrnutí

absolutne nevhodný aparyman pre mladých ludí a rodiny s detmi


Reakce CK Novalja

Dobrý den, apartmán A2, který jste si objednali, je skutečně pro 4-5 osob. Takto je i kategorizován a v případě kontroly ze strany chorvatských úřadů, by majitel mohl mít při zjištění překročení povolené kapacity vážné problémy. Na základě Vaší žádosti jsme v zimě, kdy jste si apartmán rezervovali, u majitele vyjednali výjimku – možnost ubytování 6. osoby (ročního dítěte). Majitel byl vstřícný, povolil to a navíc za to nechtěl žádný příplatek. Je zřejmé, že když jste v červnu přijeli, majitel na to zapomněl a jeho první reakce byla taková, jak popisujete. Předložením smlouvy jste mu však dohodnutou výjimku připomněla. S majiteli tohoto domu vycházíme dobře, na klienty s dětmi jsou zvyklí. Každý však může mít jinou hranici toho, co u chování dětí dokáže ještě tolerovat a co už ne. Co je pro jednoho normální, může jinému vadit. Pak už stačí i málo a vzájemné sympatie jsou ty tam. Majitel nás ujistil, že WIFI na noc nevypíná. Ve věci klimatizace reagoval tak, že je potřeba ji užívat rozumně – pokud odcházíte na pláž, je potřeba ji vypnout. Při zapnuté klimatizaci je zase potřeba zavřít okna i dveře do apartmánu. Myslíme si, že ve Vašem případě došlo ve vztahu k majitelům k několika vzájemným nedorozuměním. Rozhořčení se dalo předejít tím, že byste nás Vy nebo majitel kontaktoval ještě během Vašeho pobytu. K tomu bohužel nedošlo.


Marcela Spívalová

10. 9. 2016

Plus

Bezproblémová komunikace s cestovní kanceláří, ohledně CK Novalja nemáme žádné stížnosti nebo nedostatky.

Mínus

Špína na podlaze, špína na balkoně, plastový ubrus, který nešlo umýt. Plotýnka fungovala pouze na jeden vařič. Celkově špatný stav nábytku - rozpadlé plastové židle, díra v sedačce. Majitelé se nezajímají - bez zanechání jakéhokoliv kontaktu odjížděli, neměli jsme tak možnost např.vyměnit prostěradlo apod. V domě se vše velmi rozléhá, proto jste v neustálém stresu, že rušíte ostatní nebo ostatní ruší vás.

Shrnutí

Nedoporučujeme apartmány pro rodiny s dětmi - vůči dětem je tam celkově nepřátelská atmosféra. Několikrát jsme čelili napomínání, aby se děti tišily apod., a to výhradně v denní době (např. v 16 hod, v 9 hod ráno - že ostatní chtějí spát apod.). "Bohužel" nejsem schopna vysvětlit ročnímu dítěti, že nesmí plakat na musí být potichu. V lokalitě se dlouho ráno spí a večer se chodí spát pozdě, večerní rámus tudíž nikomu nevadí, ale nevyhovoval zase nám, protože děti usínají brzo. S CK žádný problém, klidně bychom jeli znovu, problém vidím spíš v majitelích a myslím, že by CK s nimi měla zvážit další spolupráci, aby si nekazila do budoucna jméno.


28. 8. 2016


15. 8. 2016


Jiří V.

20. 7. 2016

Plus

Velmi dobrý standard ubytování, včetně dobře fungujících spotřebičů i klimatizace,která je v teplých dnech nutností. Velký prostorný balkón s hezkým výhledem na moře. Celý apartman je velice prostorný a vhodný pro rodiny s dětmi.

Mínus

Přestože je koupelna prostorná, hodil by se větší sprchový kout.

Shrnutí

Snadná komunikace s CK i majitelem apartmanu,příštím klientům mohu jen doporučit.


Markéta

5. 7. 2016

Plus

Skvělá komunikace CK, pravdivé informace i fotky ubytování a také cena.

Mínus

Nic

Shrnutí

Určitě tuto CK budeme využívat opakovaně.


Adéla

27. 6. 2016


15. 9. 2015


M.Š.

20. 8. 2015

Plus

čistota, realita opravdu odpovídala nabídce, klidné okolí - okraj města

Mínus

chyběla WI-FI (ta ale nebyla uvedena v nabídce),ale je to již běžný standard, nenaladěná televize

Shrnutí

Určitě bych doporučila. Nemám žádné závažné výhrady.


Alena

17. 8. 2015

Plus

nafocené podklady odpovídají skutečnosti, velmi oceňuje letecký záběr a popis, kde apartmán stojí, aby si člověk udělal obrázek, jak je to daleko na pláž


Shrnutí

velká spokojenost


16. 8. 2015


10. 8. 2015


Jáva

26. 8. 2014


Shrnutí

Velmi dobrá prezentace na internetových stránkách, vše odpovídá skutečnosti, žádný problém nenastal.


Míra

19. 8. 2014


Milan

15. 8. 2014

Plus

prompnost

Mínus

žádne

Shrnutí

doporučujem


1»