ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Martina Moravcová 8. 9. 2023

Plusy:
Nejlepe vypracovné pokyny na cestu, podrobné infromace, naprosto perfektní!!!

Shrnutí:
Rozhodně doporučuji CK Novalja, jsou zde velice milé a ochotné dámy, které poradí či doporučí různé varianty. Nabídka na netu odpovídá realitě. Děkujeme za krásnou dovolenou.

(4 z 5)
Lucia 18. 7. 2023

Plusy:
Blizkost plaze, velka terasa, dobra lokalita

Mínusy:
Svaby vychadzajucev noci z pohovky/gauca v hlavnej miestnosti. O kvalite upratania izby by sa tiez dalo mnoho napisat, chumace vlasov pod postelami a dlazka neumyta.

Shrnutí:
Ubytovanie je pekne, treba doladit detaily a bolo by to skvelé. Jedina nevyhoda je, ze vila stoji na hlavnej ceste k plazi a je v noci veľmi rušná.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Informace, které zde uvádíte nezlehčujeme a proto jsme samozřejmě ihned kontaktovali agenturu, která apartmány spravuje. Apartmány byly důkladně prohlídnuté, vše vystěhováno, zkontrolováno a nenašlo se nic, co by potvrzovalo, že se hmyz v apartmánu nachází. Ani nikdo z klientů, kteří byli v apartmánu před vámi, nic nezaznamenal. Věříme, že se mohlo jednat o hmyz, který se do apartmánu dostal nedopatřením během dne či noci. Děkujeme za pochopení.

(4.75 z 5)
Bismarck 17. 7. 2023
(5 z 5)
15. 7. 2022
(3.8 z 5)
Robert 1. 9. 2020
(3.8 z 5)
Robert 1. 9. 2020
(4.6 z 5)
Ivana 6. 9. 2019

Plusy:
rychlé a vstřícné jednání, platba benefity, popis ubytování odpovídal realitě.

Mínusy:
Bylo by dobré lépe zmínit, co znamená přistýlka. Byl tam rozkládací gauč, což nás trochu překvapilo.

Shrnutí:
Vše v pohodě, mohu jen doporučit.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Informace o jakou přistýlku se jedná je vždy u každého apartmánu uvedena. U apartmánu A2 je v interiérech na našich webových stránkách uvedeno: 2 ložnice - každá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 120 cm) pro 1 osobu...tedy i s rozměrem. Veškeré informace se snažíme dát ještě před prvotním objednáním. Děkujeme za pochopení.

(5 z 5)
Marek Štěpánkovice 8. 7. 2019

Plusy:
Rychlá komunikace , vstřícný a férový přístup.Je to spolehlivá CK. Pan majitel se stará , klobouk dolů.

Mínusy:
Žádné.