ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Martina Moravcová 8. 9. 2023

Plusy:
Nejlepe vypracovné pokyny na cestu, podrobné infromace, naprosto perfektní!!!

Shrnutí:
Rozhodně doporučuji CK Novalja, jsou zde velice milé a ochotné dámy, které poradí či doporučí různé varianty. Nabídka na netu odpovídá realitě. Děkujeme za krásnou dovolenou.

(4 z 5)
Lucia 18. 7. 2023

Plusy:
Blizkost plaze, velka terasa, dobra lokalita

Mínusy:
Svaby vychadzajucev noci z pohovky/gauca v hlavnej miestnosti. O kvalite upratania izby by sa tiez dalo mnoho napisat, chumace vlasov pod postelami a dlazka neumyta.

Shrnutí:
Ubytovanie je pekne, treba doladit detaily a bolo by to skvelé. Jedina nevyhoda je, ze vila stoji na hlavnej ceste k plazi a je v noci veľmi rušná.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Informace, které zde uvádíte nezlehčujeme a proto jsme samozřejmě ihned kontaktovali agenturu, která apartmány spravuje. Apartmány byly důkladně prohlídnuté, vše vystěhováno, zkontrolováno a nenašlo se nic, co by potvrzovalo, že se hmyz v apartmánu nachází. Ani nikdo z klientů, kteří byli v apartmánu před vámi, nic nezaznamenal. Věříme, že se mohlo jednat o hmyz, který se do apartmánu dostal nedopatřením během dne či noci. Děkujeme za pochopení.

(4.75 z 5)
Bismarck 17. 7. 2023
(5 z 5)
15. 7. 2022
(3.8 z 5)
Robert 1. 9. 2020
(3.8 z 5)
Robert 1. 9. 2020
(4.6 z 5)
Ivana 6. 9. 2019

Plusy:
rychlé a vstřícné jednání, platba benefity, popis ubytování odpovídal realitě.

Mínusy:
Bylo by dobré lépe zmínit, co znamená přistýlka. Byl tam rozkládací gauč, což nás trochu překvapilo.

Shrnutí:
Vše v pohodě, mohu jen doporučit.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Informace o jakou přistýlku se jedná je vždy u každého apartmánu uvedena. U apartmánu A2 je v interiérech na našich webových stránkách uvedeno: 2 ložnice - každá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 120 cm) pro 1 osobu...tedy i s rozměrem. Veškeré informace se snažíme dát ještě před prvotním objednáním. Děkujeme za pochopení.

(5 z 5)
Marek Štěpánkovice 8. 7. 2019

Plusy:
Rychlá komunikace , vstřícný a férový přístup.Je to spolehlivá CK. Pan majitel se stará , klobouk dolů.

Mínusy:
Žádné.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.