ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4 osoby,
2. poschodí - spodní budova

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání), terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A2 pro 4 osoby,
2. poschodí - spodní budova

1 ložnice s manželskou postelí (200 x 180 cm), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (210 x 150 cm) pro 2 osoby, TV+SAT, trezor, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén (na vyžádání), terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v ložnici a v kuchyni (v ceně).

apartmán A3 pro 4-5 osob,
1. poschodí - horní budova

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu (200 x 120 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání), terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 4 osoby,
1. poschodí - horní budova

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén (na vyžádání), terasa s bočním výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio S5 pro 2 osoby,
1. poschodí - horní budova

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a vybaveným kuchyňským koutem (lednička, kávovar a varná konvice na vyžádání), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání). Klimatizace (v ceně).
Studio má posezení mimo ubytovací jednotku před vstupem na společnou chodbu od poschodí (viz foto 9-10/10).
Kolem posezení studia S5 prochází klienti ubytovaní v apartmánech a studiích na 1., 2. a 3. poschodí.

apartmán A6 pro 4 osoby,
přízemí - horní budova

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén (na vyžádání), terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A7 pro 3-4 osoby,
přízemí - horní budova

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem (215 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 15 let, nebo jen 1 osoba starší 15 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání), terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio S8 pro 2-3 osoby,
3. poschodí - horní budova

Mezonetové studio: jedna místnost s vybavenou kuchyní (lednička, kávovar a varná konvice na vyžádání), z kuchyně vedou schody na galerii se třemi lůžky, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání), balkón s bočním výhledem na moře. Klimatizace na galerii (v ceně).
Třetí lůžko představuje matrace atypických rozměrů (viz foto 7-8/16), vhodná i pro dospělou osobu.

studio S9 pro 2 osoby,
2. poschodí - horní budova

Studio (jedna místnost) s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání), balkón s bočním výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

apartmán A10 pro 4-6 osob,
2. poschodí - horní budova

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV+SAT, trezor, 2x sociální zařízení - 1x s vanou a WC, 1x se sprchovým koutem a WC, pračka, fén (na vyžádání), 1x balkón (bez výhledu na moře) a 1x terasa s pěkným výhledem na moře. 4x klimatizace - v každé ložnici jedna klim. jednotka a dvě klim. jednotky v kuchyni (v ceně).
Manželská postel v jedné z ložnic má pouze 200 x 140 cm.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.