ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4 osoby,
2. poschodí - spodní budova

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání), terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A2 pro 4 osoby,
2. poschodí - spodní budova

1 ložnice s manželskou postelí (200 x 180 cm), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (210 x 150 cm) pro 2 osoby, TV+SAT, trezor, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén (na vyžádání), terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v ložnici a v kuchyni (v ceně).

apartmán A3 pro 4-5 osob,
1. poschodí - horní budova

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu (200 x 120 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání), terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 4 osoby,
1. poschodí - horní budova

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén (na vyžádání), terasa s bočním výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio S5 pro 2 osoby,
1. poschodí - horní budova

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a vybaveným kuchyňským koutem (lednička, kávovar a varná konvice na vyžádání), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání). Klimatizace (v ceně).
Studio má posezení mimo ubytovací jednotku před vstupem na společnou chodbu od poschodí (viz foto 9-10/10).
Kolem posezení studia S5 prochází klienti ubytovaní v apartmánech a studiích na 1., 2. a 3. poschodí.

apartmán A6 pro 4 osoby,
přízemí - horní budova

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén (na vyžádání), terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A7 pro 3-4 osoby,
přízemí - horní budova

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem (215 x 140 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 15 let, nebo jen 1 osoba starší 15 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání), terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio S8 pro 2-3 osoby,
3. poschodí - horní budova

Mezonetové studio: jedna místnost s vybavenou kuchyní (lednička, kávovar a varná konvice na vyžádání), z kuchyně vedou schody na galerii se třemi lůžky, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání), balkón s bočním výhledem na moře. Klimatizace na galerii (v ceně).
Třetí lůžko představuje matrace atypických rozměrů (viz foto 7-8/16), vhodná i pro dospělou osobu.

studio S9 pro 2 osoby,
2. poschodí - horní budova

Studio (jedna místnost) s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a varná konvice na vyžádání) a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (200 x 160 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén (na vyžádání), balkón s bočním výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

apartmán A10 pro 4-6 osob,
2. poschodí - horní budova

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar a varná konvice na vyžádání) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV+SAT, trezor, 2x sociální zařízení - 1x s vanou a WC, 1x se sprchovým koutem a WC, pračka, fén (na vyžádání), 1x balkón (bez výhledu na moře) a 1x terasa s pěkným výhledem na moře. 4x klimatizace - v každé ložnici jedna klim. jednotka a dvě klim. jednotky v kuchyni (v ceně).
Manželská postel v jedné z ložnic má pouze 200 x 140 cm.