ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-3 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem (190 x 80 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v ložnici v ceně.

studio S2 pro 2-3 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky a vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v ceně.

apartmán A5 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 155 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici v ceně.
V apartmánu A5 je nový gauč - gauč na fotkách není aktuální (foto bylo pořízeno před výměnou gauče).

apartmán A6 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 120 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici v ceně.

apartmán A7 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 155 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A8 pro 3-5 osob,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem (190 x 80 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (198 x 152 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v ložnici (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.