× Umíte chorvatsky? Máme pro vás práci → více informací

Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Lucija

apartmán A1 pro 2-3 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem (200 x 80 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v ložnici v ceně.

studio S2 pro 2-3 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky a vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v ceně.

studio S3 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se čtyřmi lůžky a vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mrazák, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s částečným výhledem na moře (přes domy). Klimatizace v ceně.
Balkón studia S3 je od balkónu S4 oddělen nízkým zábradlím a průhledným závěsem.

studio S4 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se čtyřmi lůžky a vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mrazák, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón. Klimatizace v ceně.
Balkón studia S4 je od balkónu S3 oddělen nízkým zábradlím a průhledným závěsem (viz foto 10/11).

apartmán A5 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (198 x 120 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici v ceně.

apartmán A6 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 120 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici v ceně.

apartmán A7 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 155 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A8 pro 3-5 osob,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem (200 x 80 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (198 x 152 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v ložnici (v ceně).