ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Každý si jistě rád pochutná na nějaké místní specialitě, ale stravovat se takto každý den je pro mnoho turistů nepředstavitelné. Proto dovolená v Chorvatsku často začíná už v českém supermarketu. Nákupem konzerv a nejrůznějších instantních jídel. Souhlasíme, že ubytovat se v apartmánu s vybavenou kuchyní je nejlepším řešením. Ale chce se vám opravdu každý den na dovolené vařit? A chce se někomu vůbec na konzervách strávit celý týden?

S jídlem v sáčku to myslíme vážně

Během cest nejen do Chorvatska se nám osvědčila hotová jídla Expres Menu. Ovšem pozor – nejedná se o žádnou vysušenou, instantní stravu. Tato hotová jídla jsou opravdu chutná a také dobře vypadají. A ke všemu jsou za dobrou cenu!

Sortiment jídel je bohatý – v nabídce je přes 100 druhů jídel: snídaňové kaše, polévky, hlavní hotová jídla i masa ve vlastní šťávě. Nám velmi chutnalo např. kuře na paprice, krůta na slanině, vepřové na žampionech nebo hovězí guláš. Z polévek se nám na večeři osvědčila gulášová, čočková nebo vývary.

Stačí si koupit rýži či těstoviny, jejichž příprava není náročná, nebo si pořídit přílohy přímo z Expres Menu. Každopádně během pár minut máte k dispozici skvělé jídlo, na kterém si pochutná celá rodina.

Objednávejte zde:

Expres menu

Výhody jídel Expres Menu

Jídla Expres Menu doporučujeme, protože:

  • jsou balená ve fóliovém obalu a tudíž velmi skladná – šetříte místo při přepravě,
  • jsou trvanlivá a zároveň bezpečná – nehrozí střevní problémy,
  • nezkazí se – vydrží v běžné teplotě během přepravy i v místě ubytování,
  • jimi pokryjete stravu během celého dne (snídani, oběd i večeři).
  • všechna jídla jsou standardně bezlepková
  • k dispozici jsou jídla pro vegetariány, vegany i SCD

Výhodou také je, že tato jídla jsou balena jako dvouporcová (600 g) i jednoporcová (300 g) – což lze pěkně nakombinovat jak pro tříčlennou, tak i pro vícečlennou rodinu.

Šetřete čas pro lepší zážitky než vaření

Balená jídla Expres Menu si můžete objednat pěkně s předstihem až do domu. Ušetříte tak čas nejen na přípravě jídel, ale také na nákupech v obchodě.

Jídla Expres Menu můžeme jen doporučit. Vyzkoušejte je i vy – jistě si je také oblíbíte a možná vám budou ulehčovat život nejen na dovolené u moře, ale třeba i na víkendových akcích, na chatě apod.

Vyberte si ze široké nabídky apartmánů po celém pobřeží Chorvatska!

Destinace Chorvatska na mapě

 

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.