ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Každý si jistě rád pochutná na nějaké místní specialitě, ale stravovat se takto každý den je pro mnoho turistů nepředstavitelné. Proto dovolená v Chorvatsku často začíná už v českém supermarketu. Nákupem konzerv a nejrůznějších instantních jídel. Souhlasíme, že ubytovat se v apartmánu s vybavenou kuchyní je nejlepším řešením. Ale chce se vám opravdu každý den na dovolené vařit? A chce se někomu vůbec na konzervách strávit celý týden?

S jídlem v sáčku to myslíme vážně

Během cest nejen do Chorvatska se nám osvědčila hotová jídla Expres Menu. Ovšem pozor – nejedná se o žádnou vysušenou, instantní stravu. Tato hotová jídla jsou opravdu chutná a také dobře vypadají. A ke všemu jsou za dobrou cenu!

Sortiment jídel je bohatý – v nabídce je přes 100 druhů jídel: snídaňové kaše, polévky, hlavní hotová jídla i masa ve vlastní šťávě. Nám velmi chutnalo např. kuře na paprice, krůta na slanině, vepřové na žampionech nebo hovězí guláš. Z polévek se nám na večeři osvědčila gulášová, čočková nebo vývary.

Stačí si koupit rýži či těstoviny, jejichž příprava není náročná, nebo si pořídit přílohy přímo z Expres Menu. Každopádně během pár minut máte k dispozici skvělé jídlo, na kterém si pochutná celá rodina.

Objednávejte zde:

Expres menu

Výhody jídel Expres Menu

Jídla Expres Menu doporučujeme, protože:

  • jsou balená ve fóliovém obalu a tudíž velmi skladná – šetříte místo při přepravě,
  • jsou trvanlivá a zároveň bezpečná – nehrozí střevní problémy,
  • nezkazí se – vydrží v běžné teplotě během přepravy i v místě ubytování,
  • jimi pokryjete stravu během celého dne (snídani, oběd i večeři).
  • všechna jídla jsou standardně bezlepková
  • k dispozici jsou jídla pro vegetariány, vegany i SCD

Výhodou také je, že tato jídla jsou balena jako dvouporcová (600 g) i jednoporcová (300 g) – což lze pěkně nakombinovat jak pro tříčlennou, tak i pro vícečlennou rodinu.

Šetřete čas pro lepší zážitky než vaření

Balená jídla Expres Menu si můžete objednat pěkně s předstihem až do domu. Ušetříte tak čas nejen na přípravě jídel, ale také na nákupech v obchodě.

Jídla Expres Menu můžeme jen doporučit. Vyzkoušejte je i vy – jistě si je také oblíbíte a možná vám budou ulehčovat život nejen na dovolené u moře, ale třeba i na víkendových akcích, na chatě apod.

Vyberte si ze široké nabídky apartmánů po celém pobřeží Chorvatska!

Destinace Chorvatska na mapě