Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Vese

Oblast: Makarská riviéra Letovisko: Brela

apartmán A1 + studio S3
pro 6-10 osob, přízemí

Rezervovat toto ubytování

Apartmán A1 se pronajímá jen společně se studiem S3, které se nachází vedle apartmánu A1 (viz foto).

Ubytování doporučujeme maximálně pro 6 dospělých a 4 děti.

apartmán A1, přízemí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice, jedna ložnice se třemi lůžky, druhá ložnice se dvěma lůžky a patrovou postelí pro 1-2 děti do 12 let, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC (vstup z ložnic), 3x terasa - 2x terasa s výhledem na moře (částečně stíněn stromy, vstupy z ložnic), 1x terasa před vstupem do apartmánu. Bez klimatizace.

studio S3, přízemí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky, rozkládacím gaučem pro 1 osobu (207 x 120 cm) a s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba a varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Bez terasy (hosté využívají k posezení terasy apartmánu A1). Klimatizace v ceně.
Okno nad manželskou postelí má výhled do zdi.

apartmán A2 pro 4-6 osob,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice - jedna ložnice se třemi lůžky, druhá ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem (190 x 66 cm) pro 1 dítě do 12 let, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře (částečně stíněn stromy). Bez klimatizace.
Okno v ložnici s rozkládacím křeslem má výhled do zdi.