ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-6 osob,
přízemí

2 ložnice - jedna ložnice se třemi lůžky, druhá ložnice se dvěma lůžky a patrovou postelí pro 1 dítě do 12 let, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC (vstup z ložnic), 3x terasa - 2x terasa s výhledem na moře (částečně stíněn stromy, vstupy z ložnic), 1x terasa před vstupem do apartmánu. Klimatizace v ceně.

studio S3 pro 2-4 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky, rozkládacím gaučem (207 x 120 cm) pro 1 dítě do 12 let, s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Bez terasy (hosté využívají k posezení terasy apartmánu A1). Klimatizace v ceně.
Okno nad manželskou postelí má výhled do zdi.
Studio S3 je vhodné max. pro 2 dospělé a 2 děti do 12 let.

apartmán A2 pro 4 osoby,
přízemí

2 ložnice - jedna ložnice se třemi lůžky, druhá ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře (částečně stíněn stromy). Klimatizace v ceně.
Okno v ložnici s rozkládacím křeslem má výhled do zdi.

Maximální kapacita apartmánu jsou 4 osoby.

apartmán A3 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 140 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x balkón s přímým výhledem na moře, terasa s bočním výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).

apartmán A4 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice) s rozkládacím křeslem pro 1 dítě do 12 let, TV, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).
Vstup do apartmánu je přes chodbu, která je společná taky pro apartmán A3.

studio S5 pro 2 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice) a jídelním stolem, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Klimatizace (v ceně).
Hosté mohou využívat společnou terasu s grilem a posezením.