ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

V současné době nemáme v Brodarici žádnou nabídku ubytování. Prosíme, vyberte si jiné letovisko.

Romantickou lagunu tvoří Morinjský záliv, známý jako trdliště ryb, a několik menších ostrůvků obklopující městečko Brodarica.  Pokud se vydáte na procházku podél pláže, pak se Vám naskytne nádherný výhled na ostrov Krapanj, na který se můžete pohodlně dopravit trajektem přímo z Brodarice. Milovníci dalmatských rybích specialit by určitě měli navštívit některou z místních tradičních restaurací. 

Vybavení

Obchody, pizzerie, restaurace, kavárny, bary, pošta, směnárna, bankomat, lékárna, informační turistické centrum, půjčovna lodí, taxi služba.

V letovisku je k dispozici praktický i zubní lékař.

Pláže

V severní a jižní části letoviska se rozprostírají dvě městské oblázkové pláže. Podél pobřeží se v Brodarici nachází 2,5 km dlouhá promenáda, která vybízí k podvečerním procházkám.

Nejznámější a zároveň nejdelší pláž nacházející se v severní části letoviska je oblázková pláž Rezalište s pozvolným vstupem do moře.  Na pláži se nachází venkovní sprchy, dětské hřiště, veřejné toalety, převlékárny i občerstvení. Rovněž je možné si za poplatek pronajmout lehátka a slunečníky. A pokud byste si chtěli zpestřit pobyt na pláži, pak určitě využijte možnosti půjčení šlapadel, člunů a vodních skútrů.

Druhá menší pláž lemovaná borovicemi se nachází v jižní části letoviska. Přímo u pláže však nenajdete žádné turistické vybavení. Z pláže je navíc krásný výhled na protilehlý ostrov Krapanj, který je proslulý především díky lovu a prodeji mořských hub.

Výlety

Možnosti výletů naleznete v sekci Výlety Brodarica.

Sport

Plavání, šnorchlování, turistika, cyklistika, rybolov, vodní lyžování, tenis, mini golf.