ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Arpi 24. 8. 2023

Plusy:
Pekné, kľudné miesto na Makarskéj, pekné čisté more s príjemnou vodou. Veľmi milý a príjemný domáci pekné ubytovanie s krásnym výhľadom na more. Super

Shrnutí:
Môžem len napísať, že doporučujeme.

(5 z 5)
Martina Eremiášová 27. 8. 2021

Shrnutí:
S cestovní kanceláří jsme byli moc spkojeni. Obě ubytování byla moc pěkná. V Podgoře (Čaklje), Aparmány Ivan - vypadalo lépe než na fotkách, prostorné,2 balkony, dobře vybavená kuchyň, měli jsme k dispozici i utěrky,ručníky, toaletní papír na celý týden. Majitelé, když jsme přijeli hladoví v čase oběda nám dali i 2 ryby na grilu a několikrát během pobytu fíky ze zahrady. K dispozici byla i pračka, kolíčky,... Ubytování blízko pláže. Byli jsme moc spokojeni. Na ostrově Pag, ve Vlašiči, Apartmán Roki - přenádherná zahrada s terasou přímo na soukromé pláži. Většinu týdne jsme tam byli ubytovaní sami a to byl opravdu ráj. Apartmán sice menší, děti spali na rozkládací sedačce, ale pěkný. Měli jsme nádhernou dovolenou.

(5 z 5)
Jirka/Pokorný Jiří/ 8. 8. 2018

Plusy:
prosté,jednoduché,přes počítač a ani jsem nemusel na cestovku/což je možná škoda/

Mínusy:
0,prostě zápor žádný. Snad jenom,kdyby jsme měli moře blíž.

Shrnutí:
Veškerá korespondence a případné telefonické hovory s CK a hlavně s Gabrielou Krahulec skvělé 100%,ochotná,milá,prostě profík.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, teda, myslím, že naše kolegyně Gábina od nás dostane medaili. :-) :-) Velmi děkujeme a těšíme se opět na vaši objednávku.

(4.2 z 5)
19. 7. 2018
(5 z 5)
Markéta M. 13. 8. 2017

Shrnutí:
detailne a prehledne zpracovane internetove stranky, dobra komunikace s CK, vybrane ubytovani i lokalita naprosto odpovidali nabidce CK

(4.5 z 5)
Vladimír 27. 7. 2017

Plusy:
Vše OK

Mínusy:
Nic

Shrnutí:
Mohu doporučit

(4.83 z 5)
ppcz 8. 8. 2016
(4 z 5)
Milan85 6. 8. 2015

Plusy:
komunikativnost

Mínusy:
nemam ziadne :)

Shrnutí:
radesj nijak :)

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.