ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Pavel 18. 8. 2021

Plusy:
Příkladná a rychlá komunikace s CK.

Shrnutí:
Jednoznačně bych doporučil.

(4.4 z 5)
Martin 27. 7. 2017

Plusy:
krásné městečko hezká pláž + čisté moře apartmán kousek od pláže hezký apartmán s vyjímkou silného zápachu kanalizace, který se nedal vyvětrat

Mínusy:
Apartmán byl hezký, ale nemile nás překvapil silný zápach kanalizace z toalet (koupelna + WC), který se nedal oddělit od ložnice. Takže jsme museli každý večer a ráno stěhovat matrace do obýváčku, kde jsme spali všichni. V ložnici se i přes zavřené dveře do toalet opravdu spát nedalo. Ani klima to nevytáhla.

Shrnutí:
Doporučil bych město, ale apartmán bych volil jiný. Po odstranění problému se zápachem z kanalizace bych doporučil i apartmán.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za informaci ohledně kanalizace v apartmánu - ihned jsme ji předali majitelce. Problém se jí podařilo již odstranit a kanalizace nyní už v apartmánu cítit není. Za vzniklé nepříjemnosti se omlouvá jak majitelka, tak my. Prosíme, v případě podobných problémů, je dobré majitele nebo CK ihned kontaktovat – problém bylo možné vyřešit ještě v době Vašeho pobytu.

(4 z 5)
Martin Chramosta 27. 7. 2015

Plusy:
Vše se dá řešit elektronickou cestou.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.