ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (trouba, varná konvice, kávovar, toaster), obývací pokoj s ledničkou a rozkládacím gaučem (190 x 138 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sejf, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa s bočním výhledem na moře. Klimatizace v obývacím pokoji (v ceně).
Terasa apartmánu A1 je od terasy apartmánu A2 oddělena pouze truhlíkem.

apartmán A2 pro 4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (trouba, varná konvice, kávovar, toaster), obývací pokoj s ledničkou, TV+SAT, sejf, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, terasa s bočním výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích (v ceně).
Terasa apartmánu A2 je od terasy apartmánu A1 oddělena pouze truhlíkem.

studio S3 pro 2 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, trouba, myčka, varná konvice, kávovar, toaster), s dvojlůžkem a gaučem, LCD TV+SAT, sejf, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace (v ceně). Studio se nachází v podkroví samostatně stojícího domku v zahradě domu Flaviano. Rozloha studia je 36 m², rozloha terasy 15 m².

studio S4 pro 2 osoby,
přízemí

Studio (jedna místnost) s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, varná konvice, toaster), s dvojlůžkem, LCD TV+SAT, sejf, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa u vstupu do studia. Klimatizace (v ceně). Rozloha studia je 20 m².
Studio S4 se nachází v přízemí samostatně stojícího domku v zahradě domu Flaviano. Vedle vstupu do studia se nachází sociální zařízení pro kemp (vedlejší dveře), který majitelé provozují na své zahradě (kapacita kempu je 3-5 karavanů).