ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, kávovar, varná konvice), obývací pokoj s rozkládacím gaučem a dvěma rozkládacími křesly pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, 2x terasa s přímým výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a na chodbě (v ceně).

apartmán A2 pro 2-4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s přímým výhledem na moře. Klimatizace v ložnici (v ceně).

apartmán A3 pro 4-6 osob,
2.poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s přímým výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A4 pro 6-8 osob,
přízemí

3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, 2x sociální zařízení - 1x s vanou a WC, 1x se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s výhledem do zahrady. Klimatizace v kuchyni a ve dvou ložnicích (v ceně).

Informace pro hendikepované osoby na invalid. vozíku:
- šířka všech dveří je 80 cm
- prahy uvnitř apartmánu mají 2-3 cm
- práh vstupních dveří má 10 cm, k dispozici dřevěná rampa pro usnadnění vstupu