ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 3-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky - vstup do ložnice je přes chodbu, která je před vstupem do apartmánu A2 (viz foto 11/11), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, toustovač, varná konvice) s jedním lůžkem a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, 2x terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A2 pro 4-7 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma a třemi lůžky, vybavená kuchyň (2x lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, toustovač, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, 3x terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A3 pro 4-7 osob,
přízemí

2 ložnice - jedna ložnice se třemi lůžky, druhá ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, toustovač, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (190 x 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, 3x sociální zařízení - 2x se sprchovým koutem a WC, 1x s vanou a WC, pračka, žehlička a žehlicí prkno, fén, terasa s částečným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).