ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

(3.4 z 5)
AP 17. 8. 2022

Plusy:
Dobrá lokalita.

Mínusy:
Žádný kontakt na delegáta, popř. nějaké nabídky (možnosti) výletů ... Klienti od jiné CK (např. Globtour) měli výrazně nižší cenu.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za recenzi. Kontakt na delegáta bohužel není možné dát, když ho v dané lokalitě nemáme. Na našich stránkách je tato informace k dispozici - delegát je pouze na ostrově Pag. V jiných lokalitách ne. S tím jsou spojené ostatní věci, jako např. výlety - klienti si je mohou vybrat kdekoliv sami, skoro všude se domluví bez problémů. Děkujeme za pochopení.

(3.67 z 5)
Miloš 30. 8. 2021

Plusy:
Krásná čistá pláž, toalety na pláži, sprchy, kabinky pro převlečení.

Mínusy:
Snídaně na hotelu - katastrofa. Za celý týden pořád stejné salámy, pečivo z předešlého dne, teplá snídaně 4x vajíčka,1xpárky a klobásky nařezané na kolečka a orestované,1x slanina v den odjezdu jsem raději zašel do pekárny na čerstvé koblihy. Pro rodinu s dětmi žádný výběr, asi vůbec neberou na zřetel skladbu návštěvníků hotelu. Těch pár jogurtů a krosantů bylo rozebráno tak rychle že na ty kteří by je měli mít k jídlu se prostě nedostalo. Večeře se skládala s vývaru který byl bez chuti a pořád stejně barevný. V zemi kde je tolik zeleniny - nechápali jsme snad všichni co nám to dávají. Hlavní jídlo k večeři s výběrem ze třech jídel bylo těžké vybrat co se právě podařilo, i tak každý očekával co přinesou. Smažený sýr jsem v Chorvatsku vážně nečekal. Pro děti zase velmi omezený výběr. Na pokoji jsme měli rozbité elektrické zásuvky kde byly dostupné elektrické vodiče pod napětím. S dětmi bych na tomto pokoji nebydlel z důvodu že může dojít k nepředvídanému dotyku s následným úrazem.

Shrnutí:
Byl jsem na tomto hotelu poprvé, někteří z návštěvníků již byly na tomto hotelu dříve a nestačili se divit jak šla úroveň stravování dolů. Stížnosti na adresu vedoucí která se neustále omlouvala nebyly nic platné. Odkazovala každého na ředitele, který neměl asi zájem něco řešit. Za stav stravování Vaše CK asi nemůže... zkuste udělat nápravu přes Vaše delegáty.