Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Postira - ostrov Brač

Vyberte si dovolenou a ubytování v malebném letovisku Postira, které lemují stylové kamenné domy a křivolaké uličky zvoucí k romantickým večerním procházkám a posezení u sklenky dobrého vína. Členité pobřeží Postiry skrývá množství krásných oblázkových i přírodních skalnatých pláží. Většina z nich má pozvolný vstup do moře a je vhodná pro rodiny s dětmi. Apartmány Postira nabízí nádherné výhledy na moře.

Ubytování Postira

apartmány Postira 11

apartmány Postira 11

Apartmánový dům Postira 11 se nachází 110 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži si lze zapůjčit lehátka a slunečníky. U pláže je i bufet s občerstvením. Obchod s potravinami je vzdálený 600 m, restaurace 680 m. Do centra Postiry je to 1,4 km. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (jen po předchozí domluvě)!

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 studio pro 2-3 osoby.


apartmány Postira 12

apartmány Postira 12

Prostorné apartmány Postira 12 se nacházejí 320 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži si lze zapůjčit lehátka a slunečníky. U pláže je i bufet s občerstvením. Obchod s potravinami a restaurace jsou vzdálené 360 m od domu. Do centra Postiry je to 1 km. WIFI internet zdarma.

2 apartmány pro 3-5 osob, 1 ložnice,
2 apartmány pro 4-6 osob, 2 ložnice.