ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Tradiční kamenný dům Rustika se nachází přímo u mořského pobřeží v romantické zátoce Vela Farska na ostrově Brač. Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená jen 40 m. Koupání je možné i přímo pod domem, kde vstup do moře je po betonových schůdcích. Stylové interiéry obou apartmánů kombinují přírodní materiály dřevo a kámen s dekoracemi s mořskou tematikou.

V apartmánech Rustika můžete zažít dovolenou ve stylu robinzonáda. V koupelnách apartmánů teče více méně jen studená voda. Majitel má u domu 30litrový bojler na vodu, kterou ohřívá přímo slunce (voda se zde nahřeje jen za slunečných dní během léta). Takto ohřátá voda je zavedena i do apartmánů, ale vzhledem k tomu, jak malý bojler majitel má, není teplé vody dostatek a nelze s ní počítat.

Příjezd k domu Rustika je od vesnice Nerežišća po asfaltové cestě, posledních 500 m je po makadamové cestě - s osobním autem je potřeba jet hodně pomalu.

Nejbližší restaurace se nachází ve vedlejší vesnici Murvica (6 km). Obchod a ostatní turistická vybavenost je ve městě Bol (11 km - z toho cca 5 km je také makadam).

 • Pláž 40 m
 • Rodinná dovolená
 • Gril
 • Pes nepovolen

Doprava

 • Vlastní doprava Vlastní doprava

Poznámka k ubytování

Ubytování je vhodné pro skupiny rodin, které se znají.

Upozornění: V koupelnách apartmánů teče více méně jen studená voda. Majitel má u domu 30litrový bojler na vodu, kterou ohřívá přímo slunce (voda se zde nahřeje jen za slunečných dní během léta). Takto ohřátá voda je zavedena i do apartmánů, ale vzhledem k tomu, jak malý bojler majitel má, není teplé vody dostatek a nelze s ní počítat.

Pobyt v apartmánu začíná a končí dle termínu na smlouvě (voucheru): například pobyt u termínu 11.7.–18.7. začíná 11.7. ve 14 hodin a končí 18.7. v 11 hodin.

Vybavení a služby

 • V apartmánech není klimatizace.
 • Gril u domu (společný se sousedními domy).
 • V oknech jsou sítě proti hmyzu.
 • K dispozici lehátka a slunečníky.
 • 1 ručník/osobu/týden
 • Houbičky na nádobí
 • Jar na nádobí
 • Kuchyňské utěrky
 • Toaletní papír (jen na začátku pobytu)
 • Výměna povlečení (za 7–10 dní)

Prosíme vás o dodržování Domovního řádu.

Strava

Vlastní.

Pobytová taxa

Je zahrnuta v ceně.

Parkování

Je zahrnuto v ceně, 30 m od domu.

Ostatní

Voda v domě:
Dům využívá přefiltrovanou dešťovou vodu. Voda je vhodná pro vaření a sprchování, ale není pitná.

Upozornění: V koupelnách apartmánů teče více méně jen studená voda. Majitel má u domu 30litrový bojler na vodu, kterou ohřívá přímo slunce (voda se zde nahřeje jen za slunečných dní během léta). Takto ohřátá voda je zavedena i do apartmánů, ale vzhledem k tomu, jak malý bojler majitel má, není teplé vody dostatek a nelze s ní počítat.

Zdroj elektřiny:
Dům používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Přes měnič se pak získává napětí 220 V do běžných zásuvek v domě a pro chladničku. Můžete tedy svítit, použít nabíječky na mobil, notebook a fotoaparát, holicí strojek. V žádném případě nemůžete používat fén, varnou konvici, topné spirály pro ohřev, žehličku nebo jiný tepelný spotřebič. Vaření je na plynovém sporáku nebo vařiči.

Přímo u majitelů lze zakoupit domácí víno.

Způsob platby

Záloha ve výši přibližně 60 % z ceny pobytu se platí v Kč na účet naší cestovní kanceláře, doplatek v € se platí přímo majiteli apartmánu v den příjezdu. V případě úhrady z fondu FKSP je možno platit celou cenu pobytu na účet naší cestovní kanceláře v Kč.

Benefity a poukázky

Poukázka Holiday Pass Na všechny pobyty v Chorvatsku u nás můžete využít FKSP a benefitní programy Cafeteria benefity: Cafeteria, Benefit Plus, Cafeteria Benefity od Benefity.cz, Sodexo účet, Sodexo Cafeteria, Sodexo Flexi Pass Card, Sodexo Dárkový Pass, Sodexo Multi Pass Card, Edenred Benefity Café, Edenred eTicket. Můžete také samozřejmě uplatnit poukázky Sodexo Flexipass, Sodexo Holiday Pass, Sodexo Fokus Pass, Edenred Ticket Multi, Edenred Ticket Compliments, Edenred Ticket Holiday, UP.cz a poukázky Unišek+. Více informací k benefitům...

SLEVA 12 % na všechny pobyty. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Slevy

1 dítě do 2 let zdarma (po předchozí domluvě).

Nejsou pro vás apartmány Rustika to pravé? Máme pro vás další možnosti ubytování v zátoce Vela Farska.

Hledat volné apartmány v zátoce Vela Farska