ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-6 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa s výhledem na moře. Vlastní gril na terase. Bez klimatizace.
Apartmán má nové zastřešení terasy (fotky 13-16).

studio A2 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se 2 lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák), rozkládací gauč pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa bez výhledu na moře. Část s lůžky se dá od zbytku místnosti oddělit zasouvacími dveřmi. Bez klimatizace.

studio A3 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se 2 lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák), rozkládací gauč pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.

apartmán A4 pro 2-5 osob,
zvýšené přízemí

2 ložnice se třemi a dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x terasa - z toho 1x s výhledem na moře. Bez klimatizace.

studio A5 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se 2 lůžky, možnost 1 přistýlky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Bez klimatizace.

apartmán A6 pro 2-5 osob,
2. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Na terase ohrádka proti pádu dítěte ze schodů. Bez klimatizace.

apartmán A7 pro 2-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice s manželskou postelí a výhledem do zahrady, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem a rozkládacím křeslem pro 2 dospělé osoby nebo 3 děti do 12 let, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.