ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-6 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa s výhledem na moře. Vlastní gril na terase. Bez klimatizace.
Apartmán má nové zastřešení terasy (fotky 13-16).

studio A2 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se 2 lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák), rozkládací gauč pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa bez výhledu na moře. Část s lůžky se dá od zbytku místnosti oddělit zasouvacími dveřmi. Bez klimatizace.

studio A3 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

Studio (jedna místnost) se 2 lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák), rozkládací gauč pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.

apartmán A4 pro 2-5 osob,
zvýšené přízemí

2 ložnice se třemi a dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x terasa - z toho 1x s výhledem na moře. Bez klimatizace.

studio A5 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se 2 lůžky, možnost 1 přistýlky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Bez klimatizace.

apartmán A6 pro 2-5 osob,
2. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Na terase ohrádka proti pádu dítěte ze schodů. Bez klimatizace.

apartmán A7 pro 2-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice s manželskou postelí a výhledem do zahrady, vybavená kuchyň (lednička) s rozkládacím gaučem a rozkládacím křeslem pro 2 dospělé osoby nebo 3 děti do 12 let, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.