ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(2.4 z 5)
Ing. Miroslav Vaďura +421905305284 20. 6. 2017

Plusy:
blízkosť pláže v dotyku domu možnosť mať čln a paddleboard hneď pri dome siete proti hmyzu na oknách umožnenie skorého nástupu na dom

Mínusy:
v ponuke nebolo uvedené že dom sa nachádza hneď vedľa makadamovej cesty priamo pod domom prebiehala stavebná výstavba objektu i napriek zákazu stavebnej činnosti od 1.6.2017 robotníci neustále sledovali našu terasu, narúšali tým naše súkromie a ich verbálny prejav bol hlučný a vulgárny po našich sťažnostiach začali rezať obklady tak, že ich odvážali minimálne 20 x okolo nášho domu na zjednanie nápravy som musel pohroziť majitelom okolo domu umiestnením video na soaciálnu sieť schopnosť tečenia vody bola katastrofálna, 20 rokov navštevujeme zátoky včítane Kornat, ale takúto situáciu sme ešte nezažili dom je absolútne nevhodný na rekreáciu z titulu neprispôsobivého okolia, ktoré nehľadí na rekreantov , porušuje zákony a slušné normy spoločenského bytia. Jednoducho BALKÁN.

Shrnutí:
- CK sa mala snahu postarať sa a riešiť problém, ale práve naša prioritnosť pobytu spočívala na blízkosti k vode a na samostatnom bývaní bez poschodí. Preto sme nemohli pristúpiť k výmene ubytovania - určite tento objekt by som vyradil z ponuky.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, velmi nás mrzí, že tato situace nastala. Bohužel jsme o probíhajících stavebních pracích na vedlejším objektu nevěděli. Snažili jsme se situaci promptně vyřešit nabídnutím jiného ubytování, v jiné zátoce, rovněž velmi blízko pláže, což jste nevyužili. Obvolali jsme majitele stavby a na základě toho stavební práce ustaly. Podle fotografií na webu bylo patrné, že se domek s apartmánem nachází vedle příjezdové cesty. O tom, že je makadamová, bylo psáno v popisu domu ("Příjezd k domu - 4,5 km po makadamové silnici"). Jako závažný vidíme problém s nedostatečně tekoucí vodou v apartmánu Jih 14. Z tohoto důvodu jej vyřazujeme z nabídky, dokud majitelka situaci nevyřeší. Za vniklé komplikace se omlouváme. Září 2017: Apartmán Jih 14 vracíme do nabídky. Majitelka problém s tekoucí vodou již vyřešila. A v apartmánu teče už i teplá voda (solární ohřev). Příjezdová makadamová cesta v blízkosti apartmánu je na fotografiích patrná.

(3.4 z 5)
Jarda 29. 9. 2015

Plusy:
Mají přehled o dostupnosti ubytování v lokalitách, které by bylo přes Internet obtížné nalézt.

Mínusy:
Nebyla k dispozici pitná voda, nicméně s tím jsme byli srozuměni a byli jsme připraveni v podobě zásoby pitné vody. Největší malér však spočíval v tom, že CK deklarovala teplou vodu ke sprchování, což nebyla pravda. Za domkem byla postavena plastová nádrž, ze které tekla samospádem ("čůrkem") voda do nemovitosti. Chvíli nám trvalo, než jsme přijali nutnost ohřívat si vodu k mytí čehokoliv na sporáku.