Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Antonela

Oblast: Ostrov Hvar Letovisko: Stari Grad

Recenze

Mirka 29. 8. 2019

Plusy:
Bezproblémová komunikace s cestovní kanceláří. Vstřícné jednání majitelů apartmánu. Vše probíhalo rychle, objednávka, platba. Krásná lokalita, přesně odpovídající prezentaci cestovní kanceláře. Výborné, že na pláži byly sprchy se sladkou vodou, což na ostrově není úplně běžné na veřejných plážích.

Mínusy:
V apartmánu vypadávaly police z lednice. Ve vybavení kuchyně chybělo prkénko, hodila by se i mikrovlnná trouba či pečící trouba. Pro praváka celkem nešikovně umístěna varná plocha a šuplíky - vše na levou ruku.

Shrnutí:
Solidní cestovní kancelář. Připomínka majitele apartmánu byla, že název apartmánu Antonela (v prezentaci cestovní kanceláře) se liší od skutečného názvu Apartmány Pinea. Je to trochu zavádějící.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za informace. Důvodů ke změně originálního názvu domu je několik. Jedním je např. to, že majitelé v rámci celé naší nabídky používají i stejné názvy a my nemůžeme nabízet pod stejným názvem např. 3 domy. Každý dům musí mít originální název. Samozřejmě vždy to s majiteli diskutujeme a názvy používáme po domluvě.