ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A2 pro 4–6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, třetí místnost je obývák/jídelna s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba), 3x TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, další samostatné WC (vstup z jedné ložnice), pračka, terasa s krásným výhledem na moře. V každé místnosti je stropní ventilátor. Klimatizace v chodbě (v ceně).
Terasy apartmánů A2 a A3 se dají propojit (odděleny jsou zahrnovacími dveřmi).

apartmán A3 pro 3–4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba) s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře, balkón s výhledem na moře (vstup z ložnice). V každé místnosti je stropní ventilátor. Klimatizace v chodbě (v ceně).
Terasy apartmánů A2 a A3 se dají propojit (odděleny jsou zahrnovacími dveřmi).

apartmán A4 pro 3–5 osob,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba) s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let) a rozkládacím křeslem pro 1 dítě do 12 let, 2x TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. V každé místnosti je stropní ventilátor. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

studio A5 pro 2–3 osoby,
2. poschodí

Studio se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem pro 1 dítě do 12 let, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, kávovar), TV, stropní ventilátor, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

studio A6 pro 2 osoby,
2. poschodí

Studio se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, kávovar), TV, stropní ventilátor, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s krásným výhledem na moře a terasa při vstupu do apartmánu s výhledem do zeleně. Klimatizace (v ceně).