Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Eva

Oblast: Ostrov Krk Letovisko: Baška

apartmán A1 pro 3-4 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím lůžkem (200 x 180 cm) pro 1-2 osoby (gauč na fotkách 3/10 a 5/10 není aktuální - foto bylo pořízeno před renovací), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén na vlasy, terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).
Terasa apartmánu A1 je společná s pokojem P1. Ten je vhodný jako další samostatná ložnice k A1.

pokoj P1 pro 2-3 osoby,
přízemí

Rezervovat toto ubytování

2 lůžka, možnost jedné přistýlky pro 1 dítě do 15 let, TV+SAT, k dispozici lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, terasa. Klimatizace (v ceně).
Pokoj P1 má terasu společnou s apartmánem A1 - pokoj je vhodný jako další samostatná ložnice k A1.

apartmán A2 pro 4-5 osob,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

2 ložnice - jedna se dvěma lůžky, druhá s rozkládacím gaučem (200 x 140 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, pračka, fén na vlasy, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni i v jedné ložnici (v ceně).

studio A3 pro 2-3 osoby,
2. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a možností jedné přistýlky pro 1 dítě do 15 let, vybavený kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén na vlasy, terasa s bočním výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).

studio A4 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

Rezervovat toto ubytování

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a možností jedné přistýlky pro 1 dítě do 15 let, vybavený kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, fén na vlasy, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s bočním výhledem na moře. Klimatizace (v ceně).