Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Hibiskus

Oblast: Ostrov Pag Letovisko: Mandre

studio S1 pro 2 osoby,
2. poschodí

Studio (jedna místnost) se dvěma lůžky, vybavený kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, malý balkón s výhledem na moře (nemá posezení!). Klimatizace v ceně.

apartmán A2 pro 4-6 osob,
2. poschodí

3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni a na chodbě (v ceně).
V případě obsazení pouze 4 osobami majitel jednu ložnici uzamkne.

apartmán A3 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu (190 x 86 cm), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x balkón. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A4 pro 3-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, kávovar) se dvěma lůžky, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán A5 pro 2 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 2x balkón. Klimatizace v kuchyni (v ceně).