ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán 2A pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, toaster), možnost 1 přistýlky (rozkládací lůžko), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán 2B pro 4-6 osob,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma a třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, toaster) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán 1A pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, toaster), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

apartmán 1B pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice, toaster) s gaučem, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.