ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

příklad apartmánu typu "A" (101 a 104)
pro 3–4 osoby, 1. a 2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem do zahrady. Klimatizace v ložnici (v ceně). Rozloha 45 m².

příklad apartmánu typu "B" (102 a 105)
pro 4–6 osob, 1. a 2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1–2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem do zahrady. Klimatizace v kuchyni a v jedné ložnici (v ceně). Rozloha 55 m².

apartmán A103 pro 2 osoby,
1. podlaží

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem do zahrady. Klimatizace v kuchyni (v ceně). Rozloha 30 m².

studio A106 pro 2–3 osoby,
2. podlaží

Studio (jedna místnost) se třemi lůžky (dvojlůžko na galerii), vybavená kuchyň (lednička, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem do zahrady. Klimatizace (v ceně). Rozloha 25 m².

apartmán A108 pro 4 osoby,
3. podlaží (podkroví)

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, myčka, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice) s obývacím prostorem s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře. Klimatizace v obýváku (v ceně). Rozloha 62 m².