ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-5 osob,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem (190 x 80 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení s malou vanou a WC, TV+SAT, sejf, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 10 €/den (hradí se na místě).
Info o šířce dveří pro hendikepované osoby na invalid. vozíku:
- vstupní dveře 150 cm, ložnice 80 cm, koupelna 60 cm

apartmán A2 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky (třetí lůžko 190 x 90 cm), vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, sejf, 2x balkón s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 10 €/den (hradí se na místě).

apartmán A3 pro 2-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, sejf, balkón s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 10 €/den (hradí se na místě).

apartmán A4 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, sejf, balkón s výhledem do zeleně. Klimatizace v ložnici za příplatek 10 €/den (hradí se na místě).

apartmán A5 pro 4-6 osob,
přízemí

2 ložnice - každá se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem (190 x 90 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, varná konvice, kávovar), 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, sejf, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 10 €/den (hradí se na místě). Rozloha 80 m².
Info o šířce dveří pro hendikepované osoby na invalid. vozíku:
- vstupní dveře 150 cm, ložnice 80 cm, koupelna 60 cm

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.