ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-5 osob,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem (190 x 80 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení s malou vanou a WC, TV+SAT, sejf, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 10 €/den (hradí se na místě).
Info o šířce dveří pro hendikepované osoby na invalid. vozíku:
- vstupní dveře 150 cm, ložnice 80 cm, koupelna 60 cm

apartmán A2 pro 2-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky (třetí lůžko 190 x 90 cm), vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, sejf, 2x balkón s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 10 €/den (hradí se na místě).

apartmán A3 pro 2-5 osob,
1. poschodí

1 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, sejf, balkón s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 10 €/den (hradí se na místě).

apartmán A4 pro 2-3 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, sejf, balkón s výhledem do zeleně. Klimatizace v ložnici za příplatek 10 €/den (hradí se na místě).

apartmán A5 pro 4-6 osob,
přízemí

2 ložnice - každá se dvěma lůžky a rozkládacím křeslem (190 x 90 cm) pro 1 osobu, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, varná konvice, kávovar), 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, sejf, terasa s výhledem do zeleně. Klimatizace v kuchyni za příplatek 10 €/den (hradí se na místě). Rozloha 80 m².
Info o šířce dveří pro hendikepované osoby na invalid. vozíku:
- vstupní dveře 150 cm, ložnice 80 cm, koupelna 60 cm