ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-6 osob,
přízemí

2 ložnice - první ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se čtyřmi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za 10 €/den (hradí se na místě). Rozloha 65 m² + 12 m² terasa.
Při vstupu do apartmánu jsou 4 schody.

Jako 5. a 6. osoba v apartmánu mohou být pouze děti do 3 let.

apartmán A2 pro 4 osoby,
zvýšené přízemí

2 ložnice - každá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení s malou vanou a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za 10 €/den (hradí se na místě).
Rozloha 60 m² + 12 m² terasa.

apartmán A3 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice - první ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se čtyřmi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za 10 €/den (hradí se na místě).
Rozloha 65 m² + 12 m² terasa.

Jako 5. a 6. osoba v apartmánu mohou být pouze děti do 3 let.

apartmán A4 pro 4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice - každá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za 10 €/den (hradí se na místě).
Rozloha 60 m² + 12 m² terasa.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.