ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-6 osob,
přízemí

2 ložnice - první ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se čtyřmi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za 10 €/den (hradí se na místě). Rozloha 65 m² + 12 m² terasa.
Při vstupu do apartmánu jsou 4 schody.

Jako 5. a 6. osoba v apartmánu mohou být pouze děti do 3 let.

apartmán A2 pro 4 osoby,
zvýšené přízemí

2 ložnice - každá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení s malou vanou a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za 10 €/den (hradí se na místě).
Rozloha 60 m² + 12 m² terasa.

apartmán A3 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice - první ložnice se dvěma lůžky, druhá ložnice se čtyřmi lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za 10 €/den (hradí se na místě).
Rozloha 65 m² + 12 m² terasa.

Jako 5. a 6. osoba v apartmánu mohou být pouze děti do 3 let.

apartmán A4 pro 4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice - každá se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, toaster), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, fén, terasa. Klimatizace v kuchyni za 10 €/den (hradí se na místě).
Rozloha 60 m² + 12 m² terasa.