Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Sidrana

20 m
Internet (wifi)
Sleva na děti
Dítě do 3 let zdarma (věk v době pobytu)
Domácí zvířata: ANO
Nástup také mimo soboty
Možnost stravování v objektu
Klimatizace
Pro rodiny a páry
Vlastní doprava
4 osoby
5 osob
6 osob
2 ložnice
Hodnoceno našimi klienty: Recenze jsou převzaty z AtlasCK.cz
Apartmány Sidrana - výhled z balkónu apartmánu A1, Stomorska, ostrov Šolta, Chorvatsko

Recenze
apartmány SidranaPetr

26.7.2017 8

Mínus

Parkování v blízkosti apartmánu. Silně zapáchající odpad v koupelně.

Ivana Švarcová

20.7.2017 3

Plus

Rychlá a bezproblémová komunikace s CK prostřednictvím emailu. Z AP opravdu pohádkový výhled na Stomorskou, jelikož se nachází až v horním patře. Krásné klidné prostředí, v blízkosti námi oblíbený bar Afrika :-) Dva menší obchody s potravinami dostačující, využívali jsme PP, druhá spolubydlící rodina nakupovala. Stánek se suvenýry a po celém městečku rozmístěno několik restaurací. Kdo preferuje rušnější pláže s vodními atrakcemi - zde nanajde, jeden menší Aqua park pro děti se nachází v Nečujem na ostrově Śolta, jinak doporučuji navštívit vedlejší ostrov Brač - Bol kdo preferuje banán, padák atd. Možnost zapůjčení menší lodě bez kapitána pokud máte mezinárodní oprávnění řídit loď - doporučuji - kolem ostrova vedou krásné zátoky.

Mínus

Kolem AP se pohybuje několik koček patřících zřejmě majitelům, pobíhají po celém objektu i v restauraci, což je problém pro alergiky - mohu potvrdit na vlastní zkušenost :-( - mělo by být zmíněno v popisu. Paní domácí opravdu nedbá moc na čistotu, na terase v AP jsme měli kočičí exkrementy, na schodišti nedopalky cigaret (z naší rodiny nikdo nekouří). Matrace na postelích v pokoji již hodně proleželé a dělají nadměrný hluk, u kuch. linky vyviklaná dvířka a na WC zapáchá odpad. Opravdu by stálo za lepší údržbu - nejsme nijak nároční klienti, ale toto bylo nepříjemné. Možná by byly vhodné i síťky do oken proti komárům a v obývací místnosti, kde jsou dvě lůžka, rolety nebo tmavší závěs prosti slunci. Toaletní papír jak je zmíněno není v ceně pobytu, jen první 3 role na začátku, klimatizaci naopak jsme měli v ceně. U PP stále nudlová polévka - jinak hl. jídlo a dezerty výborné. Cena PP byla také jiná než je uvedeno, cca o 1-2 Eur méně.

Shrnutí

CK doporučuji, vybranou lokalitu také lidem, kteří hledají klidnější ostrov - má co nabídnout. AP pokud zlepší údržbu také - jen schodiště je velmi úzké a příkré. někomu může vadit.


25.8.2016 2


Bronislava

2.8.2016 7:

Plus

Vše odpovídalo očekávání dle popisu


Shrnutí

v pořádku, doporučuji.


Bronislava

2.8.2016 7:

Plus

Vše odpovídalo očekávání dle popisu


Shrnutí

v pořádku, doporučuji.


tereza

22.7.2015 6

Plus

Komunikace s cestovkou byla vynikající- rychlé jednání. Díky


Shrnutí

Doporučuji tuto cestovní kancelář.


5.9.2014 7:

Plus

Bezproblémový průběh, vyčerpávající informace o cestě, příjemní majitelé,klidný ostrov.

Mínus

Možná špatný přístup do apartmánu po příkrém schodišti pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Shrnutí

Doporučuji, dovolená byla bez problémů.


Tomáš Majkrič

22.8.2014 10

Plus

prostredie, kľudné stredisko

Mínus

domáca pani - nemá cit pre hygienu a čistotu málo kuchyňského vybavenia apartmán má zle vyriešené odtoky v sprche - veľmi zapáchali WC - nebolo pripevnené o zem - keď ste boli na veľkej - tak ste sa húpali ako na hojdačke veľmi zlé matrace !!!! v popise CK sa uvádza - že majiteľ apartmánu má k dispozícii ľod, s ktorou sa dá dohodnúť výlet - to však nie je možné, nakoľko majiteľ nemá na tento rok zaplatenú licenciu, aby mohol prevážať turistov - takže sme boli sklamaní

Shrnutí

CK je na jednotku Zájazd - až na isté nedostatky v ubytovaní - prevládala spokojnosť


Reakce CK Novalja

Dobrý den, děkujeme za Vaše poznatky. Co se týká ubytování, tak určitě se budeme snažit prověřit, jak je to v tuto chvíli s vybaveností a celkovým zázemím apartmánu. Samozřejmě jsme v apartmánech byli, fotili jsme je, a situace taková nebyla. Určitě platí, že chceme nabízet kvalitní ubytování. K lodi - u domu nenabízíme loď majitelů, ale ve výletech je možnost takovou loď pronajmout - ovšem ta není majitelů, ale někoho jiného. Pokud byste nás kontaktovali s tímto problém, snažili bychom se vše vyřešit a s člověkem, který loď nabízí, bychom to vyřídili. Mrzí nás to. Hezký den.