ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Jiří Petraš 12. 7. 2018

Plusy:
Naprosto přesný popis ubytování, skvělé umístění domu, úžasné místo a lidé na ostrově Šolta. Vřele doporučuji pro ty, kteří i v hlavní sezóně hledají klid a odpočinek. Ujeté kilometry za to rozhodně stojí.

Mínusy:
vůbec žádné nenalezeny :-))

Shrnutí:
Úžasné jednání s CK, popis naprosto odpovídal skutečnosti, fotky také. Takto mají vypadat profesionálové ve svém oboru. Moc děkuji za krásnou dovolenou a přeji mnoho spokojených klietnů.

(3.8 z 5)
Petr 26. 7. 2017

Mínusy:
Parkování v blízkosti apartmánu. Silně zapáchající odpad v koupelně.

(4.33 z 5)
Ivana Švarcová 20. 7. 2017

Plusy:
Rychlá a bezproblémová komunikace s CK prostřednictvím emailu. Z AP opravdu pohádkový výhled na Stomorskou, jelikož se nachází až v horním patře. Krásné klidné prostředí, v blízkosti námi oblíbený bar Afrika :-) Dva menší obchody s potravinami dostačující, využívali jsme PP, druhá spolubydlící rodina nakupovala. Stánek se suvenýry a po celém městečku rozmístěno několik restaurací. Kdo preferuje rušnější pláže s vodními atrakcemi - zde nanajde, jeden menší Aqua park pro děti se nachází v Nečujem na ostrově Śolta, jinak doporučuji navštívit vedlejší ostrov Brač - Bol kdo preferuje banán, padák atd. Možnost zapůjčení menší lodě bez kapitána pokud máte mezinárodní oprávnění řídit loď - doporučuji - kolem ostrova vedou krásné zátoky.

Mínusy:
Kolem AP se pohybuje několik koček patřících zřejmě majitelům, pobíhají po celém objektu i v restauraci, což je problém pro alergiky - mohu potvrdit na vlastní zkušenost :-( - mělo by být zmíněno v popisu. Paní domácí opravdu nedbá moc na čistotu, na terase v AP jsme měli kočičí exkrementy, na schodišti nedopalky cigaret (z naší rodiny nikdo nekouří). Matrace na postelích v pokoji již hodně proleželé a dělají nadměrný hluk, u kuch. linky vyviklaná dvířka a na WC zapáchá odpad. Opravdu by stálo za lepší údržbu - nejsme nijak nároční klienti, ale toto bylo nepříjemné. Možná by byly vhodné i síťky do oken proti komárům a v obývací místnosti, kde jsou dvě lůžka, rolety nebo tmavší závěs prosti slunci. Toaletní papír jak je zmíněno není v ceně pobytu, jen první 3 role na začátku, klimatizaci naopak jsme měli v ceně. U PP stále nudlová polévka - jinak hl. jídlo a dezerty výborné. Cena PP byla také jiná než je uvedeno, cca o 1-2 Eur méně.

Shrnutí:
CK doporučuji, vybranou lokalitu také lidem, kteří hledají klidnější ostrov - má co nabídnout. AP pokud zlepší údržbu také - jen schodiště je velmi úzké a příkré. někomu může vadit.

(3.25 z 5)
25. 8. 2016
(4.8 z 5)
Bronislava 2. 8. 2016

Plusy:
Vše odpovídalo očekávání dle popisu

Shrnutí:
v pořádku, doporučuji.

(4.33 z 5)
tereza 22. 7. 2015

Plusy:
Komunikace s cestovkou byla vynikající- rychlé jednání. Díky

Shrnutí:
Doporučuji tuto cestovní kancelář.

(4.33 z 5)
5. 9. 2014

Plusy:
Bezproblémový průběh, vyčerpávající informace o cestě, příjemní majitelé,klidný ostrov.

Mínusy:
Možná špatný přístup do apartmánu po příkrém schodišti pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Shrnutí:
Doporučuji, dovolená byla bez problémů.

(4.2 z 5)
Tomáš Majkrič 22. 8. 2014

Plusy:
prostredie, kľudné stredisko

Mínusy:
domáca pani - nemá cit pre hygienu a čistotu málo kuchyňského vybavenia apartmán má zle vyriešené odtoky v sprche - veľmi zapáchali WC - nebolo pripevnené o zem - keď ste boli na veľkej - tak ste sa húpali ako na hojdačke veľmi zlé matrace !!!! v popise CK sa uvádza - že majiteľ apartmánu má k dispozícii ľod, s ktorou sa dá dohodnúť výlet - to však nie je možné, nakoľko majiteľ nemá na tento rok zaplatenú licenciu, aby mohol prevážať turistov - takže sme boli sklamaní

Shrnutí:
CK je na jednotku Zájazd - až na isté nedostatky v ubytovaní - prevládala spokojnosť

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za Vaše poznatky. Co se týká ubytování, tak určitě se budeme snažit prověřit, jak je to v tuto chvíli s vybaveností a celkovým zázemím apartmánu. Samozřejmě jsme v apartmánech byli, fotili jsme je, a situace taková nebyla. Určitě platí, že chceme nabízet kvalitní ubytování. K lodi - u domu nenabízíme loď majitelů, ale ve výletech je možnost takovou loď pronajmout - ovšem ta není majitelů, ale někoho jiného. Pokud byste nás kontaktovali s tímto problém, snažili bychom se vše vyřešit a s člověkem, který loď nabízí, bychom to vyřídili. Mrzí nás to. Hezký den.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.