ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, myčka, varná konvice) s rozkládacím gaučem (200 x 160 cm) pro 1-2 osoby (buď 2 děti do 12 let, nebo jen 1 osoba starší 12 let), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, další samostatné WC, pračka, dvě terasy (1x s výhledem na moře, 1x s výhledem do zeleně (foto č. 18/18) - ta se nachází vedle vstupu do apartmánu). Klimatizace v kuchyni za příplatek 7 €/den (hradí se na místě).

apartmán A2 pro 4 osoby,
2. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře, druhá terasa u vstupu do apartmánu - spojená s terasou A3. Klimatizace v ložnici za příplatek 7 €/den (hradí se na místě).

apartmán A3 pro 4 osoby,
2. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky (patrová postel), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice, kávovar) se dvěma lůžky, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s výhledem na moře, druhá terasa u vstupu do apartmánu - spojená s terasou A2. Klimatizace v kuchyni za příplatek 7 €/den (hradí se na místě).

apartmán A4 pro 4 osoby,
3. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, varná konvice, kávovar), obývák na zděné, zastřešené terase (foto č. 6-7/16) s jídelním stolem a TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. K apartmánu náleží dvě terasy - jedna je zděná s výhledem na moře (zde je umístěn i obývák), druhá je u vstupu do apartmánu (foto 15/16). Klimatizace na chodbě za příplatek 7 €/den (hradí se na místě).