Vyhledat na webu

s

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Nektarina

Oblast: Pelješac Letovisko: Zátoky Pelješac

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
zvýšené přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).
V případě pobytu skupiny rodin či přátel lze apartmán A1 propojit dveřmi s apartmánem A2 (prosklené dveře se záclonou viz foto 13/15). Pokud se klienti apartmánů A1 a A2 neznají, zůstávají dveře zamknuté.

apartmán A2 pro 4-5 osob,
zvýšené přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 160 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).
V případě pobytu skupiny rodin či přátel lze apartmán A1 propojit dveřmi s apartmánem A2. Pokud se klienti apartmánů A1 a A2 neznají, zůstávají dveře zamknuté.
Vstup do apartmánu je přes terasu.

apartmán A4 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).