ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
zvýšené přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 160 cm) pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, pračka, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).
V případě pobytu skupiny rodin či přátel lze apartmán A1 propojit dveřmi s apartmánem A2 (prosklené dveře se záclonou viz foto 13/15). Pokud se klienti apartmánů A1 a A2 neznají, zůstávají dveře zamknuté.

apartmán A2 pro 4-5 osob,
zvýšené přízemí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice) s rozkládacím gaučem (190 x 160 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).
V případě pobytu skupiny rodin či přátel lze apartmán A1 propojit dveřmi s apartmánem A2. Pokud se klienti apartmánů A1 a A2 neznají, zůstávají dveře zamknuté.
Vstup do apartmánu je přes terasu.

apartmán A3 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka, varná konvice, toaster) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, žehlička, žehlicí prkno, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A4 pro 4-5 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka + tablety do myčky (min. 2 ks/den), varná konvice, toaster) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, fén, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A5 pro 4-5 osob,
2. poschodí (podkroví)

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, myčka + tablety do myčky, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, pračka, terasa s krásným výhledem na moře. Klimatizace v chodbě (v ceně).