Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytování Zátoky poloostrova Pelješac

Hledáte-li dovolenou na klidném místě daleko od přelidněných letovisek, vyberte si ubytování v zátokách poloostrova Pelješac. Nabízíme pěkné soukromé apartmány v zátokách Luka Dubrava, Kabli a Brijesta. Apartmány se nacházejí přímo u mořského pobřeží nebo velice blízko moře.

Apartmány Pelješac - zátoky

apartmány Kapari

apartmány Kapari

Apartmány Kapari se nachází v klidné zátoce Kabli na poloostrově Pelješac. Dům stojí přímo u mořského pobřeží. Koupání je možné z betonového mola před domem (vstup do moře po žebříku). Majitelé pronajímají celé 1. poschodí domu jako jeden velký apartmán pro 8 osob. Apartmány Kapari doporučujeme skupinám rodin a přátel, kteří chtějí strávit společnou dovolenou. Přijeďte si vychutnat idylický odpočinek přímo u moře v klidné zátoce Kabli, daleko od rušných měst a přelidněných letovisek. Pronájem plastového člunu (bez motoru) za poplatek 10 €/den. Úvaz pro vlastní člun zdarma. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pro 8 osob, 4 ložnice.


apartmány Nektarina

apartmány Nektarina

Apartmánový dům Nektarina se nachází v zátoce Kabli, jen 40 m od malé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Tuto pláž mohou využívat jen klienti ubytovaní v domě Nektarina. Na pláži je klientům k dispozici i sprcha. V klidné zátoce Kabli je jen několik domů podél pobřeží. Apartmány Nektarina doporučujeme pro strávení klidné dovolené daleko od rušných turistických letovisek. Dům je vhodný pro skupiny rodin, které se znají. WIFI internet zdarma. Možnost úvazu pro vlastní člun zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pro 4-6 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 3-4 osoby, 1 ložnice.


apartmány Karaka

apartmány Karaka

Apartmány Karaka se nachází v první řadě domů u moře v klidné zátoce Luka Dubrava na poloostrově Pelješac. Koupání je možné hned před domem na malé oblázkové plážičce s pozvolným vstupem do moře. Další možnost koupání je pak na větší oblázkové pláži v zátoce. I zde je vstup do moře pozvolný. Apartmány Karaka doporučujeme pro strávení odpočinkové dovolené na klidném místě. Dům je ideální pro skupiny přátel nebo rodin, které se znají. Úvaz pro vlastní člun zdarma. WIFI internet zdarma.
Jedno dítě do 3 let zdarma (navíc nad kapacitu apartmánu)!

1 apartmán pro 6-7 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice,
1 apartmán pro 3-5 osob, 1 ložnice,
1 apartmán pro 3-4 osoby, 1 ložnice.