ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A1 pro 2-4 osoby,
přízemí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, varná konvice) se dvěma lůžky, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa bez výhledu na moře. Klimatizace v kuchyni (v ceně). V ložnici a v kuchyni je na stropě ventilátor.
Info o šířce dveří pro hendikepované osoby na invalid. vozíku:
- vstupní dveře 70 cm, ložnice 68 cm, koupelna 60 cm
- při vstupu do apartmánu je 1 malý schod

apartmán A2 pro 4 osoby,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar), TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa bez výhledu na moře. Klimatizace na chodbě (v ceně).

apartmán A3 pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se dvěma lůžky, možnost 1 přistýlky v ložnici (jen dítě do 12 let), vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice), obývák s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, TV+SAT, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasa bez výhledu na moře. Klimatizace v obýváku (v ceně).

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.