ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Recenze na ubytování

(5 z 5)
Martin 11. 7. 2023
(4 z 5)
Lenka Zimová, Teplice 28. 8. 2021

Plusy:
Strava velice dobrá, personál velmi milý, prostředí moc pěkné, vše v dosahu, ideální pro rodiny s malými dětmi, večery s živou hudbou téměř každý den, pláže oblázkové i kamenité, ale přesto vhodné pro děti. Celý resort je hezký, trochu evokuje 90. léta a začátek milénia, ale ne ve špatném smyslu. Pokoje dobré, dostačující, klasické hotelové.

Mínusy:
S čím jsme nebyli moc spokojeni byl výhled z balkonu. Bylo inzerováno, že každý pokoj má boční výhled na moře, avšak náš pokoj č. 215 měl výhled na moře uplně minimální. Spíš jsme měli výhled na protější dům a do stromů, kde malinko vykukovalo moře.

Shrnutí:
Nebýt nulového výhledu na moře, tak mohu jen doporučit jak cestovku, tak zájezd do Resortu Centinera.

(4.67 z 5)
6. 9. 2019
(2.67 z 5)
František 20. 8. 2018

Plusy:
Jediná pravda je, že je to klidné místo, a večery a noci nebyly hlučné, což jsme ocenili hlavně k vůli dětem.

Mínusy:
Špatné herní zázemí pro děti, animační programy přes den žádné při týdenním pobytu byly jen 3x navečer. Houpačky v havarijním stavu, hrozí nebezpečí úrazu, což se stalo u kolotoče, který se při točení dětí úplně rozpadl a zranil děti. Po jeho rozpadnutí to vyřešili zabalením torza kolotoče do plastového pytle, místo toho aby jej úplně odstranili. Na pláži se neosprchujete, zkrátka není nikde sprcha, ani převlékárny plavek, nosíte si červený písek(hlínu) až na pokoj. Klimatizace na pokojích nemá regulaci teploty, dá se jen zapnout a chladí stále, až je vám zima tak musíte vstát z postele a chvíli ji vypnout a tak pořád dokola. /klid na pokojích nedostatečný. POd postelemi vrstva prachu, uklizečka vytře jenom kolem postelí a dost. Musela by se ohnout aby viděla tu hrůzu a možná potom by něco s tím udělala. Úplná absence desifenkčních prostředků na WC. Uklizečka jen vytře podlahu v koupelně, ale smrad ze záchodové mísy se neřeší. Stačilo by WC savo !! Uklízení balkonů se nedělá. Po příjezdu jsme si museli uklidit napadadé listí a větvě s balkonů a utřít židle a stoly od prachu abychom si na ně mohli vůbec sednout. To jsme pak dělali celou dobu pobytu. Stravování v horní jídelně restaurace je jako by jste seděli v sauně. Klimatizace tam sice je, ale je nefunguje tak, aby vychladila tak velký prostor. LIdé se snaží proto otevřít okna, která jsou však tak stará, že hrozí jejich poškození. Hlavně při večeři, kdy byl protor po celodenním parnu vyhřátý z nás teklo a nedalo se tam vydržet. Kvalita jídla na večeřích byla celkem dobrá, což se nedá řící o snídaních. Dalším nedostatkem je vůbec žádné průběžné doplňování příborů a ubrousků na stoly. Když přijdete na jídlo - snídani - večeři ihned po otevření restaurace tak jsou stoly čisté a připravené příbory, ubrousky. Pokud přijdete později, kdy už hosté, kteří se stravovali u stolu před vámi odešli, musíte si oddělat špinavé nádobí a na pošpiněný stůl si sami nachystat čísté příbory a nové ubrousky, jinak si vás nik

Shrnutí:
Před odjezdem jsme si četli na internetu recenze resortu CENTINERA a těm záporným jsme až tak nevěřili. Ale až vlastní pobyt nás utvrdil, že záporné recenze mají pravdu a naše zkušenost je daleko více přesahuje.

(5 z 5)
David Růženec 24. 7. 2017

Plusy:
Naprosto skvěle zpracované podklady na cestu.

Mínusy:
Nezaznamenal jsem nic takového.

Shrnutí:
Idéální, spolehlivá CK

(4.67 z 5)
Kamila 22. 8. 2016

Plusy:
především plán cesty, který jsme od CK dostali

Mínusy:
nenapadá mě

Shrnutí:
-doporučuji

(4.17 z 5)
Libor Macháček 13. 7. 2016

Plusy:
ubytování v blízkosti pláže, bohatý výběr jídel

Mínusy:
klimatizace, která byla v ceně nefungovala

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za zprávu. Určitě nejlepší je toto řešit na místě v okamžiku, kdy se závada, jakákoliv, zjistí. Zpětně s tím už nejsme schopni nic udělat. Pokud jste to nahlásili na recepci hotelu, je to jedině dobře. Děkujeme.

(4.67 z 5)
14. 9. 2015

Mínusy:
Neskoré ubytovanie - 17:00

Shrnutí:
doporučujem

(4.67 z 5)
Martina Cimpelová 25. 8. 2015

Plusy:
Komunikace s CK byla jedna z nejrychlejších jakou jsem kdy zažila. V hotelu byl pěkný animační program pro děti i dospělé. Jídlo bylo na velmi vysoké úrovni. Samozřejmostí byl i denní úklid pokoje a velmi vstřícný personál.

Shrnutí:
CK pohotově reaguje na dotazy. Zájezd (respektive pobyt) v hotelu Centinera na Istrii byl velmi pohodový, bylo o nás skvěle postaráno!

(3.67 z 5)
PB 24. 8. 2015
(4 z 5)
miraka 11. 8. 2015

Plusy:
čisté moře slušný výběr z jídel kvalitní ubytování

Mínusy:
omezené sportovní vyžití v areálu hotelu /chybí hřiště na tenis,volejbal...../

Shrnutí:
ideální pro odpočinkovou dovolenou,pro sportovce po 3 dnech trochu nuda-pakliže nemá s sebou vlastní surf,motor.člun,kolo.....

(5 z 5)
Martina V. 11. 8. 2015

Plusy:
Přesný popis místa a poskytovaných služeb. Internet nebyl za poplatek, ale zdarma. Dostali jsme krásný návod, jak dojet z ČR až k hotelu. Během dovolené probíhalo vše v pořádku.

Mínusy:
Žádné nedostatky se nekonaly.

Shrnutí:
CK odpověděla na všechny dotazy, vše bylo splněno v termínech, velice příjemná komunikace,

(4 z 5)
11. 8. 2015
(4 z 5)
Mara 3. 8. 2015

Plusy:
Zodpovězení všech telefonických i emailových dotazů k zájezdu zpravidla takřka obratem. Lze si vybrat libovolný termín dovolené (den příjezdu resp. odjezdu).

Mínusy:
nic

Shrnutí:
bezproblémový zájezd

(2.5 z 5)
Červený Antonín 9. 7. 2015

Mínusy:
Velmi nízký výběr jídel na večeři a jídla nepříliš chutná. Pití nebylo formou bufetu, ale musely se na něj čekat dlouhé fronty. Plastové kelímky místo skleniček na pokoji. Nemožnost regulace klimatizace na pokoji (pouze přes recepci vypnout-zapnout). Pokoj byl dražší skrze přistýlku ale nedokážu si ji představit rozloženou - pak by se asi nedalo v místnosti ani projít. Stálý nepříjemný pach v koupelně. Wi-fi pouze na recepci a ještě se na něj nedalo připojit (přestože kvalita signálu byla dobrá.) Kdyby se vybetonovaly kousky rovných ploch mezi skalami se schodky do moře, nemusel by být člověk odkázaný jen na "hlavní" pláž. Z důvodů vyjmenovaných nedostatků příliš vysoká cena zájezdu.

(3.5 z 5)
bumbac 1. 9. 2014
(4.5 z 5)
Silvie 22. 8. 2014
(3.83 z 5)
Sz 21. 7. 2014
(4.67 z 5)
14. 7. 2014

Plusy:
Byli jsme maximálně spokojeni,vše blízko -dostatek plochy na ležení na pláži,a hlavně ne hlava na hlavě jako v jiných letoviscích,čisté moře,kdo chtěl našel si stín pod borovicemi,bohatý a pestrý jídelníček a hodně všeho.Příjemná obsluha v restauraci i skvělí animátoři.Také letovisko bylo kousek od Puly,Medulinu,Premantury a jiných.Doporučuji ostatním,zejména těm,které jsou vl.dopravou.

Shrnutí:
CK poskytla výborné info ohledně cesty,ale během pobytu jsme nezaznamenali existenci žádného delegáta z Novalji,pouze delegáta z jiné CK.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, jsme rádi, že vše bylo v pořádku a byli jste s výběrem dovolené spokojeni. Co se týká delegáta, tak bohužel tento v dané lokalitě není k dispozici. Nikde neuvádíme, že by v daném místě byl. Pokud by klienti měli jakýkoliv problém, tak v pokynech na cestu mají telefonní číslo, na které mohou kdykoli zavolat a problém vyřešit. Děkujeme, že jste využili našich služeb.

(3 z 5)
Marcela 9. 6. 2014

Plusy:
Byl to celkem levný zájezd, ceně odpovídala kvalita.

Mínusy:
Hlučnost, pokoj přímo naproti recepci, v 1. patře, špatný výhled na moře, hluk v nočních hodinách, v pokoji vše slyšet. Vzhledem k tomu, že ještě nebyla sezóna v plném proudu, na jídle to bylo hodně znát.

Shrnutí:
Za málo peněz málo muziky.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za Vaše postřehy. Mrzí nás, že Vám nepřidělili pokoj, který by byl dále od recepce a ve vyšším patře. Většinou se nám klienti z tohoto místa vracejí spokojeni a to včetně služeb. Určitě dáme hotelu zpětnou vazbu. Hezké léto.

(4.5 z 5)
lalion 25. 10. 2013
(4.67 z 5)
18. 10. 2013
(4 z 5)
18. 10. 2013

Plusy:
velmi dobrá komunikace s CK,vstřícnost při jednání a především možnost výběru dne nástupu na dovolenou

Mínusy:
záporné stránky nebyly

Shrnutí:
určitě doporučení služeb CK i pro své známé a přátele

(4.5 z 5)
MK 17. 10. 2013

Plusy:
cena možnost vybrat si den příjezdu a odjezdu

Mínusy:
nic

Shrnutí:
za málo peněz hodně muziky pro rodinu s dětmi ideál