ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Pula - Banjole je známé hlavně pro milovníky mořských plodů, které jsou velmi chutně připravované v místních restauracích. Pula - Banjole je rájem pro rybáře, zejména ty sportovní.

Vybavení

Restaurace, obchod, cukrárny a obchůdky se suvenýry.

Pláže Banjole

Banjole má velmi členité pobřeží, kde naleznete mnoho zátok a borovicové lesy. Moře je po celém pobřeží velmi čisté a průzračné. Pláže jsou tu buď oblázkové (větší kulaté oblázky), nebo skalnaté - jedná se většinou o ploché hladké kameny vhodné i ke slunění.

Oblázková pláž Centinera před stejnojmenným hotelovým resortem je přizpůsobená pro hedikepované osoby na invalidním vozíčku. Na pláži se nachází betonová rampa s rukojetí na jedné straně pro snazší přístup vozíčku do moře. Cestou na tuto pláž musí osoby na vozíčku překonat cca 3 schody z parkoviště na promenádu. 

Stravování

Náš tip na ubytování se stravou

Pokud hledáte ubytování s polopenzí blízko pláže, doporučujeme vám hotel Centinera.

  • Jídlo si tu vychutnáte v klimatizované restauraci, nebo na venkovní terase s výhledem na moře.
  • Dokoupit si můžete také obědy.

Výlety z Banjole

Možnosti výletů naleznete v sekci Výlety Pula-Banjole.

Sport

Banjole je vyhledávané kvůli sportovnímu rybaření. Naleznete zde půjčovnu kol, motorových člunů a tenisové kurty. Také zde jsou cyklistické trasy. Další možnosti sportovního vyžití jsou v Premantuře a v Medulinu.

Přemýšlíte, co darovat k Vánocům vašim nejbližším?

Darujte jim letní dovolenou v Chorvatsku v podobě vánočního dárkového poukazu. Připravíme vám poukaz na vybraný pobyt anebo si můžete zakoupit poukaz na určitou částku dle vašeho přání. Poukazy na částku můžete uplatnit na jakýkoli pobyt do 15. 9. 2024.