× Umíte chorvatsky? Máme pro vás práci → více informací

Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytování Pula - Banjole

Oblast: Istrie

Vyberte si ubytování Pula - Banjole a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na oblíbeném poloostrově Istrie v Chorvatsku. Letovisko Pula - Banjole nabízí vkusně vybavené soukromé apartmány nebo ubytování v hotelu Centinera s polopenzí v ceně, který stojí přímo u pláže.

Ubytování Pula - Banjole

apartmány Banjole 11
Oblast: Istrie Letovisko: Pula - Banjole

Prostorná zahrada s grilem a posezením, houpačky pro děti. Místnost se společenskými aktivitami. Klimatizace za poplatek, WIFI. Vhodné pro skupiny rodin, které se znají.
Dům se nachází v klidné turistické vesničce Banjole, 6 km od Puly, na jihu istrijského poloostrova. Koupání je možné z plochých kamenů 180 m od domu, nebo na oblázkové pláži u hotelu Centinera. U domu je pěkná zahrada a využít můžete i místnost se společenskými aktivitami. Obchod s potravinami je v kempu Indija 600 m od domu. Pekárna a restaurace se nachází 100 m od domu. Apartmány v přízemí jsou vhodné i pro hendikepované osoby na invalidním vozíku. Možnost ubytování se psem za příplatek 7 €/den.

3 apartmány pro 2-3 osoby, 1 ložnice,
2 apartmány pro 3-4 osoby, 1 ložnice,
2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice.

apartmány Banjole 12
Oblast: Istrie Letovisko: Pula - Banjole

Zahrada s grilem. Klimatizace, WIFI. Ideální pro dvě rodiny, které se znají.
Apartmánový dům se dvěma apartmány se nachází v malé a klidné obci Banjole, 6 km od Puly, na jihu istrijského poloostrova. Koupání je možné z plochých kamenů 270 m od domu, nebo na oblázkové pláži u hotelu Centinera. K dispozici vlastní zahrada a gril. Možnost ubytování se psem za příplatek 7 €/den.

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.

apartmány Batana
Oblast: Istrie Letovisko: Pula - Banjole

Dům s jedním apartmánem. Klimatizace, WIFI. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě).
Dům Batana s jedním apartmánem se nachází v letovisku Banjole, 6 km od města Pula, na jihu istrijského poloostrova. Nejbližší možnost koupání je z plochých kamenů 160 m od domu. Další možnost koupání je na oblázkové pláži u hotelu Centinera. Restaurace je vzdálená 500 m, obchod 2,5 km. Možnost ubytování s malým psem za příplatek 5 €/den.

1 apartmán pro 3-4 osoby, 1 ložnice.

apartmány Matija
Oblast: Istrie Letovisko: Pula - Banjole

Klimatizace, WIFI, gril. Jedno dítě do 3 let zdarma (po předchozí domluvě). Společná terasa - ideální pro 2 rodiny, které se znají.
Apartmány Matija se nacházejí v letovisku Banjole, 6 km od města Pula, na jihu istrijského poloostrova. Nejbližší možnost koupání je z plochých kamenů 260 m od domu. Další možnost koupání je na oblázkové pláži u hotelu Centinera. Restaurace je vzdálená 600 m, obchod 2,4 km. U domu se nachází pekárna. Apartmány Matija doporučujeme dvěma rodinám, které využijí společnou terasu k posezení i zábavě.

2 apartmány pro 3-4 osoby, 1 ložnice.

resort Centinera***

SLEVA 10 % na  všechny pobyty při objednání do 15.2.2019.
Pobyt min. 5 nocí. Uhrazení 50 % z celkové ceny do 15.2.2019.

Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Istrie Letovisko: Pula - Banjole

Pokoje s polopenzí v ceně. Přímo u pláže. Klimatizace, WIFI za poplatek. V areálu malé dětské hřiště s houpačkami a kolotočem. Animační program pro děti i dospělé. Dítě do 6 let na 3. a 4. lůžku (přistýlky) zdarma.
Resort Centinera*** tvoří tři samostatné pavilony. Pláže s plochými kameny jsou 20 m od pavilonů. Hlavní oblázková pláž je vzdálená 50-160 m (záleží na tom, v jakém pavilonu jste ubytovaní). U pláží najdete i místa ve stínu. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek, vybavené koupelnou, minibarem a klimatizací, většina pokojů má balkón.