Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Ubytování Pula - Banjole

Oblast: Istrie

Vyberte si ubytování Pula - Banjole a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na oblíbeném poloostrově Istrie v Chorvatsku. Letovisko Pula - Banjole nabízí vkusně vybavené soukromé apartmány nebo ubytování v hotelu Centinera s polopenzí v ceně, který stojí přímo u pláže.

Ubytování Pula - Banjole

apartmány Banjole 11
  • SLEVA 7 % na všechny pobyty při objednání do 31.3.2018!

    Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.
Oblast: Istrie Letovisko: Pula - Banjole

Dům se nachází v klidné turistické vesničce Banjole, 6 km od Puly, na jihu istrijského poloostrova. Menší oblázková pláž je vzdálená 180 m. Koupání je možné také z plochých kamenů. U domu je pěkná zahrada a využít můžete i mísnost se společenskými aktivitami. Obchod s potravinami je v kempu Indija 600 m od domu. Pekárna a restaurace se nachází 100 m od domu. Apartmány v přízemí jsou vhodné i pro hendikepované osoby na invalidním vozíku. WIFI internet zdarma. Možnost ubytování se psem za příplatek 7 €/den.

3 apartmány pro 2-3 osoby, 1 ložnice,
2 apartmány pro 3-4 osoby, 1 ložnice,
2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice,
2 apartmány pro 2-4 osoby, 1 ložnice.

apartmány Banjole 12
Oblast: Istrie Letovisko: Pula - Banjole

Apartmánový dům se dvěma apartmány se nachází v malé a klidné obci Banjole, 6 km od Puly, na jihu istrijského poloostrova. Od kamenité a oblázkové pláže je dům vzdálen 250 m. Dům je idiální pro dvě rodiny, které se znají. K dispozici vlastní zahrada a gril. WIFI internet zdarma. Možnost ubytování se psem za příplatek 7 €/den.

2 apartmány pro 4-5 osob, 2 ložnice.

hotel Centinera***
Oblast: Istrie Letovisko: Pula - Banjole

Pokoje s polopenzí v ceně
Hotel Centinera*** tvoří tři samostatné pavilony. Menší oblázkové pláže jsou 20 m od pavilonů. Hlavní oblázková pláž je vzdálená 50-160 m (záleží na tom, v jakém pavilonu jste ubytovaní). U pláží najdete i místa ve stínu. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek, vybavené koupelnou, minibarem a klimatizací, většina pokojů má balkón. WIFI internet za poplatek.
Dítě do 6 let na 3. a 4. lůžku (přistýlky) zdarma.