Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Apartmány Selce

Ubytování v letovisku Selce jsou správnou volbou pro prožití báječné dovolené na Crikvenické riviéře. Krásné písčitooblázkové pláže v letovisku Selce jsou ideální i pro malé děti. Selce nabízí cenově výhodné ubytování s klimatizací a WIFI internetem, vhodné pro rodiny s dětmi.

Apartmány Selce

apartmány Kirica
Oblast: Crikvenická riviéra Letovisko: Selce

Klimatizace, WIFI, gril. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmány Kirica se nacházejí v letovisku Selce. Nejbližší koupání (kamenné vydlážděné plochy) je vzdáleno 200 m od domu. Krásná písčitooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází 440 m od domu. Restaurace je 300 m od domu a obchod najdete 500 m od domu.

1 apartmán pro 2-3 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 2-4 osoby, 2 ložnice,
1 apartmán pro 3-5 osob, 2 ložnice.


penzion Selce
Oblast: Crikvenická riviéra Letovisko: Selce

Pokoje s polopenzí v ceně. Klimatizace, WIFI.
Penzion Selce se nachází ve stejnojmenném letovisku Selce v první řadě domů u pobřežní promenády. Pěkné písčitooblázkové pláže jsou 200 m od penzionu. Pláže jsou ideální pro děti, najdete zde dětské hřiště i tobogán. Dospělí se mohou osvěžit v cocktail baru na pláži nebo si pronajmout lehátko a slunečník. Obchod se nachází 150 m od penzionu. Penzion nabízí ubytování s polopenzí ve dvou a třílůžkových pokojích, k dispozici jsou i rodinné pokoje. Celková kapacita penzionu je 22 pokojů (64 lůžek). Možnost ubytování s malým psem do 5 kg za příplatek 5 €/den.