ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

Apartmány Starigrad

Apartmány Paklenica

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 30.6.2024. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Starigrad

Klimatizace, WIFI, gril. Ubytování je vhodné i pro skupiny rodin, které se znají.
Apartmány Paklenica v letovisku Starigrad 50 metrů od menší oblázkové pláže s betonovými platy a stromy, které poskytují stín. Další pláž Plantaža je dostupná pěšky podél pobřeží ve vzdálenosti 220 m. Na pláže Paklenica (1,8 km) a Večka kula (3,7 km) se dostanete autem. Nejbližší obchod je 450 m od apartmánů Paklenica. Ve Starigradu naleznete vše, co pro strávení klidné dovolené potřebujete. Starigrad je vstupní bránou do národního parku Paklenica s mohutnými kaňony a skalními formacemi, kam můžete vyrazit objevovat krásy nedotčené přírody.

1 apartmán pro 2 osoby, 1 ložnice,
2 apartmány pro 4 osoby, 1 ložnice,
1 apartmán pro 4-5 osob, 2 ložnice.

apartmány Sunset

SLEVA 10 % na všechny pobyty při objednání do 30.6.2024. Tuto slevu si prosím zadejte do objednávky.

Oblast: Zadarská riviéra Letovisko: Starigrad

Klimatizace, WIFI, gril, venkovní bazén a sprcha. Vhodné i pro skupiny rodin, které se znají. Jedno dítě do 3 let zdarma (bez nároku na lůžko, po předchozí domluvě).
Apartmány Sunset se nacházejí v letovisku Starigrad, 300 m od nejbližší oblázkové pláže. Dům má vynikající polohu, která zaručuje krásný široký výhled na moře. Pro hosty je bezplatně k dispozici venkovní bazén u domu. Centrum letoviska je vzdáleno 1 km a najdete tam obchody, restaurace, bankomat i čerpací stanici. Ke koupáni doporučujeme i hezkou oblázkovou pláž Plantaža (500 m) nebo pláž Večka kula (4 km).

1 apartmán pro 4-5 osob, 3 ložnice,
1 apartmán pro 3-4 osoby, 2 ložnice.