Vyhledat na webu

Tip: Jednoduchý výraz najdu snadno, třeba Hvar nebo počasí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      

Apartmány Vita

Oblast: Šibenická riviéra Letovisko: Vodice

Recenze

13. 9. 2017
PL 4. 9. 2017

Plusy:
1. Splněno, co slíbeno (bohužel nebývá realitou). 2. Nadstandardní chování vlastníků nemovitosti - maximální vstřícnost, podpora - prostě velmi slušní lidé.

Shrnutí:
Velmi dobré, nemám výtek.

8. 8. 2017
Karel Ulm 24. 7. 2017

Plusy:
Klidné místo apartmánu, přívětiví majitelé.

Mínusy:
Vzhledem k tomu, že se jednalo o apartmán až pro 4 osoby, tak málo nádobí (pouze dva malé hrnky, dvě malé lžičky, žádný větší hrnek či sklenice).

Shrnutí:
Rychlá komunikace, přesné informace od CK. Zájezd odpovídal prezentaci zájezdu. Moře s ohledem na minimální převýšení ve vztahu k vzdálenosti bez problémů dostupné.

Reakce CK Novalja
Dobrý den, děkujeme za připomínky k vybavení kuchyně v apartmánu A4 – předali jsme je majitelce. Prověřila to a doplnila chybějící vybavení. Nyní by to mělo být již v pořádku a odpovídající kapacitě apartmánu. Vždy je dobré se s těmito věcmi obrátit na majitele ještě během Vaší dovolené. Majitelka by Vám ráda vyšla vstříc a dodala, co by bylo potřeba.

2. 7. 2017
Veronika 2. 7. 2017
Honza 26. 8. 2016

Plusy:
možnost zaplatit zálohu přes Benefity. Dále pak klidná lokalita, velikost apartmánu, zahrada s hračkami pro děti u domu, malá vzdálenost od moře bez nutnosti přecházet rušnou silnici.

Shrnutí:
Celkově proběhlo vše v pořádku bez jakýchkoliv nepříjemných překvapení.