ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vyhledat na webu

s

apartmán A pro 2-4 osoby,
1. poschodí

1 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice) s rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, 2x balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni i v ložnici (za příplatek 10 €/den za obě klimatizační jednotky, hradí se na místě). K dispozici 1 parkovací místo.

apartmán B pro 4-6 osob,
1. poschodí

2 ložnice se třemi lůžky, vybavená kuchyň (2x lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 3x balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni i v obou ložnicích (za příplatek 15 €/den za všechny klimatizační jednotky, hradí se na místě). K dispozici 2 parkovací místa.

apartmán C pro 4-5 osob,
2. poschodí

2 ložnice se třemi a dvěma lůžky (vstup do ložnice se třemi lůžky je ze společné chodby), vybavená kuchyň (lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, sociální zařízení s vanou a WC, 3x balkón s výhledem na moře. Klimatizace v kuchyni i v obou ložnicích (za příplatek 15 €/den za všechny klimatizační jednotky, hradí se na místě). K dispozici 1-2 parkovací místa.

apartmán D pro 5-8 osob,
2. poschodí

2 ložnice se čtyřmi lůžky (z toho v každé ložnici dvě lůžka nad sebou), vybavená kuchyň (3x lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice), TV+SAT, 2x sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, 4x balkón s výhledem na moře. Klimatizace v obou ložnicích i v obýváku (za příplatek 15 €/den za všechny klimatizační jednotky, hradí se na místě). K dispozici 2 parkovací místa.